پرستار سالمند

بسیاری از ما ممکن است به دلیل مشغله های کاری و نداشتن وقت کافی برای کودکان یا بیماران خود پرستار خصوصی استخدام کنیم. اما آیا فقط این افراد به مراقبت و توجه خاص نیاز دارند؟ خیر؛ سالمندان هم جزو کسانی هستند که به خاطر شرایط ویژه ای که دارند باید تحت مراقبت و توجه خاص قرار بگیرند. درست است که در جامعه ما ارزش سالمندان خانواده بسیار بالاست؛ اما در بسیاری از موارد موارد کاری و روزمره تمام وقت ما را پر می کنند و هیچ زمانی برای رسیدگی به بزرگترهای خانواده نخواهیم داشت.

در چنین مواردی بهترین راه حل کمک گرفتن از شخصی است که در کار مراقبت از سالمندان حرفه ای و متخصص است. استخدام یک پرستار سالمند می تواند بسیاری از مشکلات و چالش های شما در نگهداری و مراقبت از سالمندان خانواده را به خوبی حل کند.

پرستار سالمند – بِسپارِش
? تضمین پرستار: پرستاران مجرب، متعهد و با سابقه درخشان
  ⏳ ساعات ارائه خدمت پرستاری: منطبق بر نیاز بیمار شما؛ همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه روز
✅تحصیلات پرستار: استفاده از پرستاران متخصص با تحصیلات عالی
⭐ مشاوره تخصصی: صحبت با متخصصان رشته پرستاری و دریافت راهنمایی تلفنی
? اعزام پرستار: از نزدیک ترین محدوده و در کوتاه ترین زمان

پرستار سالمند چه کسی است؟

پرستاری و مراقبت از سالمندان امری مهم و ضروری است. اما متاسفانه بسیاری از خانواده ها این موضوع را جدی نمی گیرند و سالمندان را به تنهایی در خانه خود رها می کنند. در این شرایط بالاخره دیر یا زود اتفاق بدی برای سالمند می افتد؛ ممکن است زمین بخورد و صدمه ببیند. در این زمان است که تازه اعضای خانواده متوجه می شوند که نباید او را تنها رها می کردند و به فکر می افتند.

در زندگی پر مشغله امروزی و گرفتاری های ریز و درشت آن، بهترین راه حل برای حل این مشکل استخدام یک پرستار سالمند است. به زبان ساده، پرستار سالمند شخصی است که به امور و کارهای سالمند شما رسیدگی می کند و در ازای وقت و انرژی که صرف می کند از شما دستمزد دریافت می کند. در واقع پرستار سالمند یک همراه و دوست برای سالمند شما است و وظیفه دارد مثل یکی از اعضای خانواده خودش از او مراقبت کند. درباره ریز کارهایی که این فرد برای شما انجام خواهد داد می توانید با او صحبت کرده و توافق کنید.

چه زمانی باید به سراغ استخدام پرستار سالمند در منزل برویم؟

در موضوع و چگونگی استخدام پرستار سالمند همه چیز به شما و شرایط سالمندتان بستگی دارد. در صورتی که یک فرد پر مشغله هستید و در طول شبانه روز زمان خالی کمی دارید و هیچ کس در خانه شما فرصت و توانایی لازم برای رسیدگی به کارهای سالمند شما را ندارد، یعنی وقت آن رسیده که یک پرستار سالمند استخدام کنید. البته شرایط دیگری هم وجود دارد که این کار را برای شما الزامی می کند!

ممکن است سالمند شما از نظر جسمی و سلامتی دارای مشکلات خاصی باشد و برای مقابله با این مشکلات نیاز به فردی متخصص و مجرب داشته باشید. در این صورت هم اگر خودتان از پس کارهایی مثل چک کردن مداوم فشار خون و قند خون، تزریقات روزانه و … برنیایید باید هر چه سریع تر سراغ یک پرستار سالمند بروید.

حالت سوم هم این است که خود شما از نظر جسمی و روانی شرایط مراقبت از یک فرد سالخورده را نداشته باشید. این افراد معمولا به خاطر کهولت سن و مشکلات خود بسیار حساس شده و به کسی احتیاج دارند که آنها را به خوبی در کند. اگر احساس می کنید که برای این کار به قدر کافی آماده نیستید می توانید از خدمات پرستاری از سالمند در منزل استفاده کنید تا هم شما و هم سالمندی که در خانه دارید راحت تر باشید.

پرستار سالمند در تهران - بِسپارِش
پرستار سالمند در تهران – بِسپارِش

مزایا و معایب استخدام پرستار سالمند در منزل

اگر با مطالعه بخش های ابتدایی این مطلب احساس کردید که سالمند شما به پرستار احتیاج دارد و می خواهید اطلاعات بیشتری در این باره داشته باشد، به شما پیشنهاد می کنیم این قسمت را با دقت مطالعه کنید تا از مزایا و معایب داشتن یک پرستار سالمند در منزل خودتان مطلع شوید. دانستن این موارد به شما کمک می کند تا با دید بازترو نگاه درست تری سراغ تصمیم گیری در باره این موضوع مهم بروید. مهمترین مزایا و معایب استخدام پرستار سالمند در منزل عبارتند از:

مزایای استخدام پرستار سالمند :

 • پرستار سالمند می تواند در صورت توافق همه کارهای شخصی سالمند را انجام دهد. در این صورت لازم نیست نگران پخت و پز و تغذیه، استحمام و نظافت شخصی و همینطور داروها و دیگر موارد مربوط به سالمند خود باشید.
 • نوع فعالیت و ساعت کاری پرستار سالمند انعطاف پذیر و توافقی است.
 • می توان پرستار سالمند ۲۴ ساعته و شبانه روی استخدام کرد تا صفر تا صد امور مراقبت و نگهداری فرد را بر عهده بگیرد.
 • با گرفتن پرستار سالمند نیازی به حضور او در خانه سالمندان نیست. خانه خود سالمند برای او آرامش خاطر و حال خوب را به وجود می آورد.
 • هزینه های نگهداری سالمند در خانه سالمندان بسیار زیاد است. با استخدام یک پرستار سالمند دیگر لازم نیست نگران این هزینه ها باشید.

معایب استخدام پرستار سالمند :

 • درست است که هزینه های نگهداری سالمند در منزل کمتر از آسایشگاه و خانه سالمندان است، اما در هر صورت شما باید برای مواردی مثل ویلچر، تخت مخصوص و البته خود پرستار هزینه هایی را پرداخت کنید.
 • بسیاری از پرستاران سالمند، به صورت دوره ای مشغول به فعالیت هستند. این یعنی اگر از یک مجموعه خدمات پرستاری یک پرستار برای سالمند خود استخدام کنید، به احتمال فراوان بعد از مدتی جای او با کس دیگری تعویض خواهد شد. به طور کلی نگه داشتن یک پرستار برای مدت طولانی سخت است. این تعویض پرستار سالمند، ممکن است منجر به آسیب روحی و روانی سالمند شما شود!
 • در اثر بالا رفتن سن، حساسیت سالمندان به مقداری بسیار زیادی بالا می رود. به همین دلیل برخی از سالمندان نسبت به حضور یک فرد غریبه و جودید در کنار خود واکنش نشان داده و از نظر روحی و روانی اذیت می شوند. قبل از استخدام یک پرستار سالمند حتما با فردی که قرار است پرستار داشته باشد خوب صحبت کنید. شما حق ندارید کسی را به مجبور به تحمل شرایطی بکنید که آن را دوست ندارد.
 • بعضی از سالمندان دوست دارند با هم سن و سالان خود وقت بگذارند و نه یک فرد جوان که به عنوان پرستار استخدام می شود! در این موارد که خود سالمندان تمایل دارند در خانه سالمندان یا مراکز این چنینی حضور داشته باشند، بهتر است کاری را انجام دهید که آنها می خواهند.
نگهداری از سالمند در منزل- بِسپارِش
نگهداری از سالمند در منزل – بِسپارِش

وظایف پرستار سالمند چیست؟

اگر با توجه به مزایا و معایب داشتن یک پرستار سالمند در منزل تصمیم به استخدام یک پرستار گرفته اید، خوب است کمی هم درباره وظایف و کارهایی که پرستار سالمند انجام می دهد بدانید. به طور کلی پرستار سالمند با توجه به قراردادی که با او می بندید ممکن است ده ها کار مختلف را به طور روزانه برای شما انجام دهد. اما این وظایف گوناگون در پنج دسته کلی و بزرگ تقسیم می شوند که در ادامه به معرفی و توضیح این دسته ها می پردازیم…

رعایت بهداشت سالمند

بدن انسان در پیری ضعیف شده و مقاومت خود را در برابر بیماری ها و عوامل بیماری زای مختلف از دست می دهد. با توجه به همین نکته نتیجه می گیریم که پرستار سالمند باید بیش از هر چیزی مراقب مسائل بهداشتی فرد باشد. سالمندان ممکن است دچار ضعف های شدید جسمی شوند و به همین دلیل نتوانند کارهای اساسی بهداشت شخصی خود را انجام دهند. در این صورت می توانید از پرستاری که استخدام کردید بخواهید این کارها را بر عهده بگیرد.

مواردی مثل حمام کردن سالمند، بردن به موقع او به دستشویی یا استفاده از لگن به طور متناوب، مسواک زدن دندان های سالمند و اصلاح کردن موهای سر و صورت سالمندان نیز جزو این دسته از وظایف پرستار سالمند هستند. مواردی همچون کوتاه کردن موهای زاید بدن، اصلاح ناخن ها و حتی شست و شوی لباس های سالمند هم بر عهده پرستار او هستند. البته در مورد ریز این موارد باید با خود پرستار صحبت و توافق کنید.

در موارد حادتر که سالمند دچار مشکلات جدی تر است، ممکن است وظایف دیگری هم به لیست گفته شده اضافه شوند. مثلا اگر سالمند شما به زخم بستر دچار شده باشد شست و شوی زخم و مراقبت از او باید توسط پرستارش انجام شود. یا برخی از سالمندان عزیز که مشکلات ادراری پیدا کرده اند و به پوشک احتیاج دارند، در این موارد هم وظایف پرستار سالمند سنگین تر خواهد شد.

⚫ مراقبت جسمانی سالمند

انسان در سنین پیری مشکلات ریز و درشت زیادی خواهد داشت. بدن در سن بالا قدرت و نیروی اولیه دوران جوانی را از دست می دهد و در معرض انواع بیماری ها و ناتوانی ها قرار می گیرد. مواردی مثل اختلال در بینایی، حرکت و شنوایی، مشکلات قلبی عروقی و مشکلات تنفسی از جمله این مشکلات هستند. اما وظیفه پرستار سالمند در برابر این مسائل چیست؟

پرستار سالمند ضمن مراقبت از سالمند باید او را به انجام حرکات، ورزش ها و تمریناتی که پزشک یا فیزیوتراپ تجویز کرده اند تشویق کند. اگر سالمند این کارها را درست و به موقع انجام ندهد، شرایط جسمانی او به مرور زمان بدتر از قبل می شود.پرستار سالمند همچنین موظف است که داروهای تجویز شده توسط پزشک را به موقع و طبق دستور به سالمند بدهد یا تزریق کند.

اگر سالمند به خاطر معلولیت مجبور به یک جا نشینی و استراحت دائمی در تخت یا رخت خواب است، پرستار او وظیفه دارد که به طور مداوم و با فواصل زمان کوتاه او را جا به جا کند. این کار باید همراه چک کردن مداوم بدن سالمند انجام شود تا در اثر فشار وارد شدن به بدن سالمند، بیماری زخم بستر به وجود نیاید. در صورتی که پرستار نشانه های اولیه زخم بستر را تشخیص داد، می بایست هر چه سریع تر به خانواده و پزشک سالمند اطلاع دهد.

مراقبت روحی و روانی سالمند

سالمندان به روحیه دادن و انرژی مثبت نیاز مبرم دارند. روحیه سالمند بسیار شکننده و حساس است؛ چرا که خود را در ضعیف ترین حالت ممکن و در انتهای مسیر پر پیچ و خم زندگی می بیند. پرستار سالمند موظف است از همه راهکارهای موجود برای بهبود شرایط روحی سالمند استفاده کند تا فرد از زندگی در کنار پرستار احساس رضایت قلبی داشته باشد.

از جمله راهکارهایی که بسیار هم موثر است می توان به ورزش کردن روزانه اشاره کرد. پرستار سالمند می تواند افراد سالخورده را برای پیاده روی و ورزش صبحگاهی از خانه بیرون برده و به همراه سالمند به پارک برود. این کار علاوه بر افزایش روحیه منجر به بهبود سلامت جسمی پرستاران نیز خواهد شد.

البته پرستار باید مراقب باشد تا در حین ورزش کردن اتفاق بدی برای سالمند نیفتد. چگونگی و میزان حرکات و ورزش ها باید با برنامه ای تنظیم شود که متناسب با شرایط ویژه همان سالمند در نظر گرفته شده است. ورزش و پیاده روی اصولی باعث افزایش اندک ضربان قلب، بهبود گردش خون در بدن و تخلیه سموم بدن از طریق عرق ریختن می شود. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید پرستار سالمند استخدام کنید، حتما این مورد را با او تنظیم کنید.

کارهای فرهنگی و هنری هم می توانند روحیه مثبت و انرژی زیادی به سالمندان عزیز تزریق کنند. پرستار می تواند با همراهی کردن سالمند در کارهایی مثل مطالعه کتاب، گوش دادن به موسیقی و تماشای فیلم به بهبود روحیه سالمند کمک کند.

رسیدگی به تغذیه سالمند

مطمئنا سالمندان برای حفظ سلامتی خود به یک برنامه غذایی خاص و مقوی نیاز دارند. این اعزیزان نمی توانند غذاهایی مثل سرخ کردنی ها و غذاهای پر نمک را مصرف کنند. به جای این غذاهای خطرناک بهتر است از رژیم های سالم و گیاهی و غذاهای آب پز یا بخار پز شده استفاده کنند. حتی اگر از روغن برای سرخ کردن غذای سالمندان استفاده می شود، بهتر است از زوغن های گیاهی که مضرات کمتری دارند استفاده شود.

هر چند این رژیم غذایی برای همه افراد مفید است و توصیه می شود، با این حال جوان تر ها علاقه ای به رعایت سفت و سخت این موارد ندارند. به همین دلیل طبخ غذای جداگانه و مخصوص برای سالمندی که در خانه دارید، منجر به هدر رفتن وقت و انرژی شما خواهد شد. اگر برای سالمند پرستار خصوصی استخدام کرده اید، می توانید با پرداخت هزینه های خصی موارد تغذیه ای سالمند را هم به او بسپارید.

پرستارانی که در مراکز معتبر خدمات پرستاری حضور دارند نسبت به نیازها و بایدها و نبایدهای غذایی این عزیزان اطلاعات کافی را دارند. هزینه ها و مواد اولیه لازم را در اختیار پرستار بگذارید و از او بخواهید که از این نظر هم به وظیفه خود عمل کند؛ در این صورت خیال شما راحت خواهد بود!

وظایف مربوطه به امور منزل

این مورد کمی تخصصی تر و جزئی تر است. اگر پرستار و بیمار را در خانه تنها می گذارید و کسی از خانواده در آنجا حضور ندارد، کارهای منزل هم به شرح وظایف پرستار سالمند اضافه خواهد شد. کارهای زیادی مثل نظافت منزل، شستن ظرف ها و پخت و پز، شستن لباس ها و به ظور کلی مراقبت از خانه کارهایی هستند که سالمند از پس آنها بر نمی آید. در مورد هر کدام از این موارد باید به ظور مفصل با پرستار صحبت کنید و کارهایی را که از او انتظار دارید را دقیق بیان کنید. پرستار سالمند معمولا این کارها در قبال دریافت هزینه جداگانه انجام خواهد داد.

نگهداری از سالمند با پرستار - بِسپارِش
نگهداری از سالمند با پرستار – بِسپارِش

یک پرستار سالمند باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

شما قرار است تمام کارهای یکی از عزیزان و اعضای خانواده خود را برعهده پرستار سالمندی که استخدام می کنید بگذارید. بنابراین بهتر است در انتخاب این فرد نهایت وسواس را به خرج داده و از عجله پرهیز کنید. برای سنجیدن توانایی افراد مختلف برای این کار، باید آنها را با یک سری ملاک های کلی ارزش گذاری کنید. اگر نمی دانید یک پرستار سالمند نمونه چه خصوصیاتی دارد، به این موارد توجه کنید:

 1. خوش اخلاقی: پرستار سالمند باید با فرد مورد نظر مثل یکی از عزیزان خود رفتار کند. اگر پرستار انتخابی بد اخلاق باشد و مدام غر بزند، سالمند شما به زودی مشکلات اعصاب و روحی پیدا کرد. این مورد بسیار مهم و جدی است!
 2. داشتن روحیه بالا: با توجه به اینکه سالمندان در سنین بالا کمی بد خلق می شوند، بهتر است کسی را برای مراقبت از آنها انتخاب کنید که از نظر روحی توانایی حضور در این شرایط را داشته باشد. پرستار سالمند باید فرد مقابل را درک کند و به او کمک کند؛ نه اینکه خودش هم در میانه راه خسته شود و جا بزند.
 3. سلامت و توانایی جسمی: پرستاری که استخدام می کنید باید از نظر قدرت بنی و توانایی در شرایط مناسبی باشد. او باید بتواند در صورت نیاز سالمند حاضر در منزل را جابجا کند و در شرایط اضطراری در کوتاه ترین زمان ممکنعملکرد مناسب را داشته باشد. استخدام یک پرستار سالمند که خودش به مراقب نیاز دارد اصلا ایده خوبی نیست!
 4. دانش و تجریه کافی: شخصی که قرار است از سالمند نگهداری کند، باید اصول اولیه این کار را یاد گرفته باشد. هم از نظر پزشکی و هم از نظر روانی پرستار احتیاج به تجریه و دانش حرفه ای دارد!
 5. حقوق و مزایای مناسب: درست است که نرخ دستمزد پرستارها با توجه به خدمات و شرایط متفاوت است؛ اما شما باید مراقب باشید که پرستار سالمند را با قیمت واقعی و مناسب استخدام کنید. برای این کار می توانید از چند جا قیمت گرفته و مقایسه کنید.
 6. درک بالا از شرایط سالمند: پرستاری از سالمند تنها یک شغل نیست. این فرد باید تبدیل به یکی از بهترین دوستان سالمند شود؛ طوری که با او درد و دل کرده و روزهای زیادی را باهم سپری کنند. بنابراین بهتر است کسی را پیدا کنید که بتواند با درک بالای خود، تبدیل به دوست خوب سالمند شما شود.

ساعت کاری پرستار سالمند در منزل به چه صورت است؟

این مورد کاملا شناور و انعطاف پذیر است. به طور کلی همه خدمات پرستاری در منزل این ویژگی را دارند. شما می توانید با فرد استخدام شونده یا مجموعه ای که از آن پرستار سالمند استخدام می کنید توافق کرده و ساعت کاری خاصی را تعیین کنید. مثلا ممکن است بخواهید روزانه چند ساعت خاص پرستار داشته باشید یا اینکه کل روز کسی در کنار سالمند حضور داشته باشد.

تعیین این مورد به شرایط و نظر خود سالمند و کسی که پرستار را استخدام می کند بستگی دارد. البته این موارد در میزان دستمزد پرستار تاثیر گذار هستند. برای مثال پرستار شبانه روزی هزینه بسیار بیشتری از یک پرستار پاره وقت دریافت می کند. بهتر است درباره این موارد با پزشک سالمند هم مشورت کنید.

قیمت پرستار سالمند در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

قیمت های خدمات پرستار سالمند در منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان نرخ ثابتی برای آن تعیین کرد. البته شما می توانید با تماس گرفتن با مجموعه بِسپارِش از قیمت خدمات مختلف مطلع شده و با توجه به نیاز و شرایط خود، ارزان ترین و مناسب ترین خدمات پرستار سالمند را دریافت کنید! با این حال بهتر است مواردی را که روی قیمت و دستمزد یک پرستار سالمند تاثیر گذار هستند بشناسید تا با دید بهتری اقدام به استخدام پرستار بکنید.

عوامل تاثیر گذار روی دستمزد پرستار سالمند

 • ساعت کاری پرستار و پاره وقت، نیمه وقت یا تمام وقت بودن آن
 • میزان تحصیلات و تجارب پرستار مورد نظر
 • اعتبار موسسه ای که خدمات پرستاری ارائه می دهد
 • وظایف و کارهایی که برای پرستار در نظر گرفته می شود
 • شرایط و بیماری های خاص سالمند شما (در صورت وجود این موارد)
 • انجام دادن کارهای منزل، خرید کردن و …
پرستار سالمند ارزان قیمت - بِسپارِش
پرستار سالمند ارزان قیمت – بِسپارِش

از کجا پرستار سالمند استخدام کنیم؟

امروزه و در عصر ارتباطات، پیدا کردن یک پرستار سالمند اصلا سخت نیست. با یک جست و جوی ساده در اینترنت می توانید به مراکز مختلف ارائه خدمات پرستاری دسترسی پیدا کرده و از آنها بخواهید یک پرستار سالمند به شما معرفی کنند. با این حال این کار خالی از عیب هم نیست. چرا که ممکن است با یک مجموعه نامعتبر تماس بگیرید و در نتیجه خدمات بی کیفیتی دریافت کنید. این در حالی است که اگر پرستاری که استخدام می کنید در کار خود حرفه ای نباشد، خیلی زود مشکلات زیادی با او پیدا خواهید کرد.

اما چگونه می توان از کیفیت خدمات یک موسسه اطمینان یافت؟ مهمترین نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که حتما مجموعه پرستاری مورد نظرتان از وزارت بهداشت مجوزهای رسمی و لازم را کسب کرده باشد. این مجموعه ها و شرکت ها معتبر هستند و می توانید با خیال راحت از آنها خدمات دریافت کنید. البته شما باید قیمت خدمات ارائه شده را هم بسنجید تا بابت دستمزد پرستار سالمند هزینه گزافی را پرداخت نکنید!

چرا باید از بِسپارِش پرستار سالمند استخدام کنیم؟

ما در بِسپارِش همواره سعی می کنیم که بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت ممکن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. به همین جهت مجموعه درمانی و مراقبتی بِسپارش گروهی از پرستاران سالمند حرفه ای را در کادر خود جمع کرده تا بتوانیم به شما هموطنان گرامی برای نگهداری و مراقبت از سالمند عزیزتان کم کنیم. در ادامه مهمترین ویژگی های پرستاران سالمند مجموعه بِسپارِش را می خوانید:

 • استفاده از افراد مجرب، متعهد و وظیفه شناس برای تکمیل پرسنل
 • ارائه خدمات تضمینی و درصد بالای رضایت مشتریان
 • دریافت مناسب ترین هزینه نسبت به دیگر مجموعه ها
 • خوش اخلاقی و دقت بالای پرستاران مجموعه
 • معتبر بودن مجموعه خدماتی بِسپارِش
 • ارائه خدمات در مناطق و نواحی مختلف تهران بزرگ
 • و …

چطور سفارش خود را در بِسپارش ثبت کنیم؟

اگر به این نتیجه رسیده اید که از سایت و مجموعه ما پرستار سالمند استخدام کنید، باید به شما بگوییم که این کار بسیار راحت است! کافی است با شماره تلفن هایی که در بالا و پایین همین صفحه قرار دارند تماس بگیرید. مشاورین و متخصصان ما با شما صحبت خواهند کرد و درباره نیازهای شما و تعرفه خدمات مورد نظرتان به شما مشاوره می دهند. بعد از آن اگر تصمیمتان قطعی بود و درخواست پرستار را با شرایط موجود تایید کردید، در کوتاه ترین زمان ممکن پرستار سالمند مد نظر شما در محل حاضر خواهد شد. به همین راحتی!

پرستار سالمند شبانه روزی - بِسپارِش
پرستار سالمند شبانه روزی – بِسپارِش

ارائه خدمات پرستار سالمند مجموعه بِسپارِش در چه مناطقی از تهران انجام می شود؟

در این قسمت با توجه به گستردگی تهران بزرگ، محله ها و مناطقی که مجموعه ما در آن اقدام به ارائه خدمات پرستار سالمند در منزل می کند را برای شما آورده ایم. در کادر زیر می توانید این موارد را مشاهده کنید:

ارائه خدمات پرستار سالمند در تهران

پرستار سالمند در شمال تهران: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌ آباد_مبارک‌ آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، پونک، سعادت آباد، شهرک غرب، ونک و جنت آباد.

پرستار سالمند در شرق تهران: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌ آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصور آباد.

پرستار سالمند در غرب تهران: شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن و وردآورد.

پرستار سالمند در جنوب تهران: مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌ آباد، شهرک رسالت بازار چینی فروش هاکیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

پرستار سالمند در مرکز تهران: یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.


پاسخ به سوالات متداول در مورد پرستار سالمند در منزل

در این بخش سعی کرده ایم تعدادی از سوالات پر تکرار شما عزیزان را بیان و پاسخ بدهیم. ممکن است با مطالعه این قسمت پاسخ سوالات خود را بیابید!

هزینه پرستار سالمند در منزل چقدر است؟

بسته به شرایط خدماتی که دریافت خواهید کرد این عدد متغیر است. با شماره تماس سایت بِسپارِش که در همین صفحه قرار دارد تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را کسب کنید.

از چه موسساتی پرستار سالمند بگیریم؟

برای اینکه از کیفیت خدمات و تضمین آن مطمئن باشید، فقط از مراکز و مجموعه های معتبر پرستار سالمند استخدام کنید. در غیر این صورت احتمال هر اتفاق بدی وجود دارد!

آیا پرستار سالمند شبانه روزی است؟

مدت زمان و کم و کیف حضور پرستار سالمند در منزل شما به قراردادی بستگی دارد که با او و مجموعه می بندید. در صورت استخدام پرستار سالمند از بِسپارِش می توانید تعیین کنید که پرستار سالمند شبانه روزی در محل کار خود حضور داشته باشد.

چه زمانی نیاز به پرستار سالمند داریم؟

اگر در خانه خود سالمندی دارید اما وقت کافی برای رسیدگی به کارهای شخصی او را ندارید، بهترین راه حل استخدام یک پرستار سالمند حرفه ای است. با این کار خیال شما راحت خواهد بود!

فهرست مطالب

تماس فوری - 09192317131