سوالات متداول

p2 1
p2 1

از ما بپرسید

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]

سوالات

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول کاربران

بسپارش چگونه کار می کند؟

مجموعه بسپارش با هدف ارائه خدمات تخصصی در منزل از سال ۱۴۰۱ فعالیت خود را آغاز نموده و اساس کار به این صورت است که شما وارد وب سایت این مجموعه شده، با تیم پشتیبانی از طرق مختلف تماس حاصل نموده و سپس در خصوص خدماتی که مایل به دریافت آن هستید سوالات متداول و معورف خود را مطرح می کنید. پس از آن با توجه به نوع خدمات متخصص به محل ارسال می شود و خدمات با کیفیت مطلوب به شما ارائه می گردد.

چگونه ارتباط برقرار کنیم؟

ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که چگونه به نیاز من در این سایت رسیدگی خواهد شد؟ در این مورد باید عرض کنیم که می توانید از طریق روش های پیش و رو که در صفحه اصلی مشاهده می فرمایید، با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و در بدو ایجاد ارتباط، حوزه خدمات خود را مشخص کنید. سپس اپراتور به شما توضیحات لازم در خصوص نوع خدمات و حیطه اجرا را ارائه می دهد و در نهایت با رضایت شما شخص متخصص در حوزه کاری مرتبط، به محل ارسال می شود. در مرحله بعدی کار شما انجام شده و رضایت سنجی از طریق تیم مدیریت مجموعه انجام می گردد.

چگونه اعتماد کنم؟

تمامی فعالیت این مجموعه تحت نظر واحدهای ناظر کسب و کار های الکترونیک انجام می شود. می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل و یا شکایت از طریق مراجع قضایی و سازمان بررسی مصادیق محتوای مجرمانه، به مشکلات خود در حیطه های مختلف رسیدگی کنید. به طبع بسپارش سعی در کسب رضایت حداکثری شما دارد و همواره پاسخگوی مشکلات شماست.

نحوه پرداخت هزینه چگونه است؟

در زمان دریافت خدمات و پس از اتمام کار شما هیچ هزینه ای به متخصص و شخصی که به محل ارسال می شود پرداخت نمی کنید. تمامی داد و ستدهای مالی شما با تیم مدیریت و پشتیبانی این مجموعه انجام می شود و نحوه پرداخت و دریافت آن نیز در زمان ارائه خدمات با شما هماهنگ خواهد شد.

پس از ثبت سفارش چه کنیم؟

در صورتی که در حیطه مورد نظر خدمات خود را مشخص نمودید و هماهنگی های لازم با تیم پشتیبانی را انجام دادید. کافی است منتظر بمانید تا تیم پشتیبانی و خدمات و مختصص به محل مورد نظر شما ارسال شود. در نهایت یک بار دیگر با شما تماس گرفته می شود و هماهنگی های لازم نیز انجام خواهد شد.

سوالات متفرقه

منظور از خدمات طراحی سایت و سئو چیست؟

در واقع این خدمات یکی از زمینه های فعالیت بسپارش است. در صورتی که قصد راه اندازی کسب و کار الترونیک، فروشگاه اینترنتی و یا وب سایت برای کسب درآمد را داشته باشید. می توانید از خدمات حرفه ای صفر تا صد این مجموعه استفاده کنید.

چگونه از کیفیت دستگاه های زردی مطمئن شویم؟

احتمالا مطلع هستید که یکی از اصلی ترین حیطه های خدمات این مجموعه و البته ویژه ترین ها، امکان اجاره دستگاه زردی نوزاد است. این دستگاه با گارانتی کیفیت و تحت نظر تیمی حرفه ای و کارشناسان مجرب به شما تحویل داده می شود و هر دستگاه پیش از تحویل مورد بررسی و تست نهایی قرار می گیرد.

خدمات دیگر مجموعه بسپارش چیست؟

البته بسپارش در حیطه های دیگر نیز خدمات وسیعی را به شما ارائه می کند. برای اطلاع از این خدمات کافی است به صفحه اصلی پورتال مجموعه مراجعه نموده و یا از طریق تماس تلفنی و صفحه ارتباط با ما، با ما گفتگو کنید!

تماس فوری - 09192317131