تاج گل

تاج گل را می تواینم نوعی هدیه با ارزش در نظر بگیریم که در مراسم های مختلف از آن استفاده می شود. استفاده از تاج گل توسط ایرانیان پیشینه ای طولانی داشته و از زمان های دور از آن برای نشان دادن احترام و علاقه به صاحب یک مجلس استفاده می شده است. استفاده و هدیه دادن تاج گل می تواند نشان دهنده شخصیت مثبت شما باشد. امروزه تاج گل را می توان از گلفروشی ها، سازمان های خیریه مختلف و البته فروشگاه های آنلاین خریداری کرد. اگر شما هم می خواهید درباره این هدیه زینتی بیش تر بدانید بهتر است تا انتهای مطلب با ما همراه باشید…

تاج گل – بِسپارِش
? تضمین کیفیت: بهترین ساخت و متریال با ۱۰۰% تضمین
? ابعاد تاج گل ها: تولید تاج گل در ابعاد و انواع مختلف
  ✅ گل های استفاده شده: استفاده از گل های طبیعی و مصنوعی با توجه به سفارش شما
? هزینه و قیمت: کمترین هزینه نسبت به کیفیت بالای محصول
? ارسال تاج گل: ارسال با پیک رایگان در کوتاه ترین زمان

تاج گل چیست ؟

در صورتی که بخواهیم معنای لغوی تاج گل به انگلیسی را بررسی کنیم به کلمه Wreath of consolation خواهیم رسید. در مراسم های مختلفی از تاج گل استفاده می شود که برای نمونه می توان به مراسم ترحیم، افتتاحیه، عروسی و … اشاره کرد . در مراسم ترحیم برای عرض تسلیت و نشان دادن مراتب احترام از تاج گل بهره برده می‌شود . همچنین برای عرض تبریک برای عروسی و یا افتتاح یک ساختمان و … از تاج گل استفاده می‌شود . تاج گل ها دارای تنوع بالایی هستند و به صورت متنوعی در بازار وجود دارند .

شاید تاج گل در نگاه اول یک پدیده جدی نباشند؛ اما به هر حال ما برای نشان دادن ابراز احترام خود به بقیه از تاج گل استفاده می‌کنیم. شما می توانید در مراسم های ختم، عروسی و یا حتی افتتاحیه تاج گل خود را برای هدیه دادن به دوستان، آشنایان و همکاران ببرید. تاج گل نشانه شخصیت مثبت فرد اهدا کننده و نشان از حسن نیت او است؛ پس شما هم می توانید با اهدای تاج گل مناسب خود به بقیه، یک شخصیت مثبت از خود بسازید.

عکس ۱

انواع تاج گل

همانطور که پیش تر به شما توضیح دادیم در مراسم های مختلف می توانیم تاج گل هدیه بدهیم . تاج گل را می توان به عنوان یک کالا و هدیه لوکس تلقی کرد ، که می تواند شما در جمع های مختلف شخصی با شخصیت جلوه دهد . حال با توجه به استفاده های مختلفی که تاج گل دارد دارای انواع مختلفی نیز می باشد . این انواع مختلفی که به شما گفتیم با توجه به مراسمی است که تاج گل قرار است در آن مراسم استفاده شود یا مناسبتی که شما قصد دارید این تاج گل را هدیه دهید. با توجه به این موارد ظاهر تاج گل، رنگ و لعاب گل های مورد استفاده و ابعاد تاج گل نیز می‌تواند متفاوت باشد.

چه مراسم‎هایی به خرید تاج گل نیاز دارد؟

امروزه مردم ایران به طور کلی و بیشتر در مراسم هایی مانند مراسم ترحیم، عروسی و افتتاحیه های مهم از این وسیله زینتی استفاده می کنند. کاربرد تاج گل در هر کدام از این موارد هم متفاوت است. برای مثال اهدای تاج گل در مراسم ختم نشان دهنده احترام شما به متوفی و باعث آرامش خاطر بازماندگان و خانواده مرحوم می شود. یا در مراسم عروسی، شما با بردن تاج گل به عروس و داماد و خانواده آنها نشان می دهید که به خاطر این جشن و شادی و اتفاق خوب، خوشحال هستید.

در نتیجه موارد ذکر شده می توانیم بگوییم که تاج گل در انواع مراسم های رسمی و بزرگ کاربرد و جایگاه ویژه ای داشته و دارد. در زیر به ترتیب انواع تاج گل های مراسم های مختلف را به شما معرفی کرده و درباره ویژگی های آنها به طور خلاصه صحبت می کنیم.

تاج گل ترحیم (تسلیت)

یکی از روش هایی که ما می توانیم حس همدردی خود را بیان کنیم، خرید تاج گل ترحیم برای فردی است که عزیز خود را از دست داده است . این کار می تواند بیانگر این باشد که ما به یاد فرد مورد نظر هستیم و فرد متوفی و خانواده ایشان برای ما قابل احترام هستند. با توجه به شیوع ویروس کرونا در چند سال گذشته، مراسم های ترحیم دیگر مانند سابق برگزار نمی شود و اغلب افراد برای عرض تسلیت با خانواده متوفی تماس می گیرند. در صورتی که شما قصد دارید محترمانه تر نسبت به عرض تسلیت اقدام کنید، می توانید با خرید اینترنتی تاج گل ترحیم این کار را انجام دهید .

برای مراسم ترحیم تاج گل هایی با انواع قیمت های مختلف در بازار وجود دارد. تاج گل ترحیم بسته به اندازه تقریبی و نوع تاج گل، جنس پایه و جنس گل‌ها قیمت گذاری می‌شود. اگر فرصت کافی برای شرکت در مراسم خاکسپاری یکی از آشنایان خود را ندارید یا شرایط به شما این اجازه را نمی دهد، تهیه و ارسال یک تاج گل ترحیم به همراه یک کارت تسلیت می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد.

تاج گل عروسی

تاج گل های دیگری هم هستند که برای مجالس عروسی کاربرد دارند. هنگامی که عروس و داماد بخواهند مراسم خود را زیباتر کنند، تاج گل یک گزینه مناسب به شمار می‌آید. تاج گل عروس با شمایل رسمی و جذاب خود باعث زیبایی بیشتر مراسم عروسی می‌شود. در نتیجه شما می توانید در کنار سایر تزئینات و وسایلی که در مراسم عروسی استفاده می کنید تاج گل را هم قرار دهید. وقتی تاج گل های معمول عروسی را بررسی کنیم متوجه می شویم که به طور کلی، تاج گل عروس روی یک پایه محکم به حالت تل یا نیم دایره به هم وصل می‌شود. البته گاهی اوقات و در برخی دیگر از تاج گل ها، یک ربان زیبا و تزیینی هم به مجموعه تاج گل اضافه می شود. به این شکل می‌توان آن را پشت سرهم و محکم بست . برخی دیگر از تاج گل ها روی یک تل سفید رنگ نصب می‌شوند که در این حالت می‌توان راحت تر آن را روی سر قرار داد.

تاج گل عروس خود انواع دارد . انواع آن به شرح زیر است :

 1. تاج گل عروس مصنوعی
 2. تاج گل عروس طبیعی

گفتنی است که تاج گل طبیعی نسبت به نوع مصنوعی آن پرطرفدار است. چرا که می تواند جلوه ای باشکوه تر و خاص تر به مراسم های مختلف بدهد.

تاج گل مراسم افتتاحیه

همانطور که تا به اینجای کار متوجه شده اید، تاج گل یک هدیه و پیشکش لوکس و خاص به شمار می رود که می توانید با هدیه دادن آن شخصیت بالای خود را به عرصه نمایش بگذارید. اما در اینجا یک نکته بسیار مهم وجود دارد و آن این است که تاج گل صرفا برای مراسم های ترحیم نیست! از این وسیله می توان در مراسم های مختلف مانند مراسم های افتتاحیه نیز استفاده کرد. بیایید تا با یک مثال موضوع را روشن تر کنیم. فرض کنید یکی از دوستان شما نمایشگاه ماشین خود را افتتاح کرده است و برای مراسم افتتاحیه از شما دعوت می کند؛ در این شرایط شما می توانید با خرید و اهدای یک تاج گل زیبا علاوه بر خوشحال کردن دوستتان ظاهر شخصیتی خودتان را بهبود ببخشید.

تاج گل مراسم افتتاحیه نیز درست مثل تاج گل عروسی نوعی تاج گل مراسمی محسوب می‌شود. این تاج گل، برای عرض تبریک به مناسبت افتتاح مثلاً یک ساختمان و یا یک پروژه استفاده می‌شود. شاید در تلویزیون و مکان های دیگر به دفعات شاهد این نوع تاج گل ها برای مراسم افتتاحیه بوده‌اید. با پرداختن هزینه یک تاج گل که خیلی هم زیاد نیست می توانید در برابر دیگر حاضران مراسم افتتاحیه سربلند باشید!

عکس ۲

چه گل‌هایی برای تاج گل ترحیم مناسب هستند؟

در ادامه معرفی تاج گل های مختلف قصد داریم انواعی از گل های خاص که در ساخت تاج گل ترحیم کاربرد دارند را به شما معرفی کنیم. به طور کلی می توان گفت که رنگ اکثر این گل های استفاده شده سفید یا نزدیک به سفید است. این رنگ جلوه ای خاص به تاج گل می دهد و باعث می شود تا ظاهر رسمی مورد نیاز برای مراسم در تاج گل به وجود بیاید. گل هایی که معمولا برای تاج گل ترحیم استفاده می شوند عبارتند از:

 • گل گلایل: این گل یکی از مناسب ترین گل ها برای مراسم ترحیم است. گلایل نماد و نشانه همدردی با دیگران بوده و به همین علت کاربرد گسترده ای در اکثر تاج گل های مراسم ترحیم دارد. این گل معمولا در پشت گل های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و  به عنوان بادبزنی است. گلایل در فرهنگ کلی جامعه ما به معنای این است که به یاد کسی هستیم و می خواهیم با استفاده از آن احساسات عمیق خود را به دیگران نشان دهیم. گلایل رن های مختلفی دارد که نوع سفید آن برای استفاده در مراسم ختم و تاج گل ترحیم مرسوم تر است.
 • گل داوودی: گل داوودی زیبایی ظاهری خاصی داشته و قیمت آن هم زیاد بالا نیست. همین دو عامل باعث شده اند که استفاده از گل داوودی در انواع تاج گل بسیار زیاد باشد. این گل هم رنگ های مختلفی دارد که رنگ سفید آن نماد حزن و اندوه در وجود کسی است که گل را تهیه و اهدا می کند.
 • گل آنتوریوم: آنتوریوم شکوه بخش تاج گل ترحیم است! جلوه خاص این گل شکل و حالت خاص تاج گل ترحیم را به وجود آورده و آن را تکمیل می کند. قیمت آنتوریوم نسبت به دیگر موارد مورد استفاده بیشتر است و نمی توان آن را با بقیه گل ها در یک سطح در نظر گرفت. آنتوریوم در دو رنگ قرمز و سفید در دسترس است که از آنها در تاج گل ترحیم استفاده می شود.
 • گل لیلیوم: گل لیلیوم در واقع همان سوسن است. این گل هم مثل سایر موارد ذکر شده در مراسم های عزاداری و سوگواری برای درگذشتگان کاربرد زیادی دارد. لیلیوم را در تاج گل ترحیم قرار می دهند تا احترام خود نسبت به عزیز از دست رفته را نشان دهند. گل سوسن یا لیلیوم به عنوان یک نماد برای ارزش های اخلاقی و انسانی نیز در نظر گرفته می شود.
 • گل رز سفید : این گل نیز برای مراسم عزاداری استفاده می شود و نمای زیبایی به تاج گل می دهد.

عکس ۳

چه گل‌هایی برای تاج گل عروسی مناسب هستند؟

همانطور که همگی می دانیم مراسم عقد یا عروسی یک مراسم سرشار از شادی و خوشحالی است. طبیعی است که با توجه به جشن و سرور موجود در این مراسم، تاج گل عروسی بیشتر از گل هایی با رنگ های شاد و خوش لعاب تشکیل شده باشد. استفاده از چنین گل هایی موجب افزایش انرژی و خوشحالی افرادی می شود که آن را می بینند. با در نظر گرفتن همه این نکات و موارد این گل هایی که بیشتر در ساخت تاج گل عروسی کاربرد دارند عبارتند از:

 • گل شیپوری: گل شیپوری از جمله گل های پرکاربرد و زیبای تاج گل عروس است. شما می توانید از گل شیپوری در اندازه های ریز و درشت و در رنگ های بسیار مختلف استفاده کرده و بوسیله آنها تاج گل عروسی زیبا و منحصر به فرد درست کنید!
 • گل لاله: این گل بیشتر مناسب افرادی است که سلیقه کلاسیک داشته و به دنبال این چنین گل هایی هستند. گل لاله از جمله گل هایی است که بیشتر مورد توجه خانم ها قرار گرفته و نظر آنها را به خود جلب می کند. شما می توانید در صورت علاقه از رنگ های مختلف گل لاله در تاج گل عروس خود استفاده کنید.
 • لیسیانتوس: این گل زیبا و خاص همیشه مورد توجه افراد قرار می گیرد. رنگ بنفش گل لیسیانتوس بسیار به چشم می خورد و همین باعث شده تا پای ثابت تاج گل های عروسی باشد. علاوه بر آن لیسانتوس یک ویژگی مثبت دیگر هم دارد؛ ماندگاری این گل نسبت به دیگر گل ها بالاتر است!
 • ارکیده: گل ارکیده یک گیاه لاکچری و جذاب است! اگر شما هم علاقمند به داشتن یک تاج گل لاکچری و خاص هستید، ما استفاده کردن از این گل را به شما توصیه می کنیم. گل ارکیده در بین سایر گل های تاج گل مانند یک جواهر درخشان به نظر می رسد.
 • رز مخصوص تاج گل: رز نماد همیشگی عشق و دلدادگی است. در نتیجه این گل جایگاه ویژه ای در تاج گل عروسی که برای یک مراسم عاشقانه ساخته شده است دارد. این گل دوست داشتنی میزان ماندگاری بالایی داشته و در همه فصول می توانید آن را از گلفروشی ها تهیه کنید. طیف رنگی گسترده این گل می تواند زیبایی تاج گل شما را دو چندان کند.

در بسیاری از عروسی ها برای زیبا کردن هر چه بیشتر عروس از یک تاج گل کوچک بر روی سر او استفاده می کنند. این تاج گل می تواند طراوت و شادابی چهره عروس را چند برابر کرده و حس خوبی را به مراسم و عکس های ثبت شده تزریق کند. در صورتی که می خواهید از تاج گل روی سر عروس استفاده کنید باید این نکات را درباره آن رعایت کنید:

 • متناسب بودن شینیون مو و حلقه گل:این مورد بسیار مهم است. چرا که نزدیکی این دو مورد به هم اهمیت بالایی داشته و در صورت انتخاب اشتباه همه چیز بد جلوه می کند. حتما مراقب باشید تا شینیون و حلقه گل روی سر متناسب باشد.
 • مدل لباس عروس : تاج گلی که روی سر عروس قرار می گیرد باید با لباس او هم ست شده باشد. این هماهنگی بین اجزای مختلف است که زیبایی را به وجود می آورد.
 • هارمونی بین رنگ مو و رنگ تاج گل :تاج گل روی سر عروس قرار گرفته و رنگ گل ها با رنگ موی سر عروس در هم می آمیزند. بدیهی است که در این شرایط باید به بافت این دو رنگ و تاثیری که بر یکدیگر می گذارند هم توجه کرد.

عکس ۴

مشخصات و معیارهای تاج گل مناسب

برای خرید تاج گل موارد بسیار زیادی وجود دارند که باید به آنها توجه نمود. در مرحله اول شما باید با توجه به نیاز خود تاج گل را تهیه کنید. برای مثال خرید یک تاج گل با گل ها و رنگ های شاد برای یک مراسم ختم کاری بسیار اشتباه است. قبل از هر کاری مشخص کنید که هدف شما از خرید تاج گل چیست و برای چه مراسمی می خواهید تاج گل خریداری کنید. سپس می توانید با توجه به کاربرد، مواردی مثل رنگ، تعداد و انواع گل های مورد استفاده یا حتی شکل و شمایل پایه تاج گل خود را بررسی کنید.

مورد بعدی که لازم است به آن دقت کنید شرایط آب و هوایی منطقه شما و ماندگاری گل های مختلف در آن آب و هواست. البته این مورد برای تاج گل های طبیعی مهم است که با توجه به استفاده بیشتر آن، این نکته را در اینجا آورده ایم. اگر قصد دارید در یک استان گرم و خشک تاج گل بخرید و با خود به مراسم ختم ببرید باید به نوع گل ها و سازگاری آنها با این آب و هوا توجه داشته باشید. در غیر این صورت گل ها خشک شده و تا پایان مراسم از بین می روند. قطعا این اتفاق هدف شما از تهیه تاج گل نیست!

انواع سایزبندی تاج گل ترحیم

در صورت بررسی سایزبندی تاج گل های مختلف ترحیم به این نتیجه می رسیم که این سایزبندی ها بسیار متفاوت هستند. نمونه ای از ابعاد این تاج گل ها، تاج گل های یک طبقه هستند که اندازه نسبتا کوچکی دارند. جابجایی این تاج گل ها راحت است و قیمت به صرفه تری هم دارند. این تاج گل ها به ندرت در مراسم های سوگواری استفاده شده و از تعداد گل های کمتری هم برخوردار هستند.

در مقابل این تاج گل ها، تاج گل های دو طبقه مخصوص مراسم ترحیم قرار می گیرند. تاج گل های دو طبقه به دلیل اندازه بزرگشان سخت تر جابجا می شوند و گران تر هم هستند. البته این اندازه بزرگ مزیت های زیادی هم دارد. تاج گل دو طبقه بسیار یا شکوه بوده و به خوبی به چشم می آید. جلوه زیاد این نوع تاج گل باعث شده تا نسبت به تاج گل یک طبقه کاربرد بیشتری در مراسم ختم داشته باشد. اگر افراد از نظر مالی در تنگنا و اجبار قرار نداشته باشند، غالبا تاج گل دو طبقه را ترجیح می دهند.

نوع سوم تاج گل ترحیم که بزرگ ترین ابعاد را دارد تاج گل سه طبقه است. این تاج گل هزینه زیادی را برای خرید ار شما می گیرد و در عوض مشخص می کند که فرد متوفی به شما بسیار نزدیک بوده است. این تاج گل را معمولا دوستان بسیار نزدیک و اقوام درجه یک کسی که فوت شده خریداری می کنند.

متن روی تاج گل ترحیم

معمولا یک متن نوشته شده در زیر تاج گل ترحیم قرار می گیرد. این متن که کوتاه و مختصر است ابراز همدردی افراد را با خانواده درگذشته بیان می کند و علاوه بر عرض تسلیت معمولا یکی دو بیت شعر غمناک هم ضمیمه متن می شود. البته متن روی تاج گل ممکن است در تاج گل ممکن است در تاج گل های عروسی و افتتاحیه هم به کار برده شود که در این موارد محتوای متن متفاوت خواهد بود.

عکس ۵

قیمت انواع تاج گل چقدر است؟

قیمت و هزینه خرید یک تاج گل ثابت نیست. هر چقدر بخواهید تاج گل زیباتر، جذاب تر و با شکوه تری داشته باشید باید پول بیشتری خرج کنید. درست است که نمی توان نرخ دقیقی برای تاج گل در نظر گرفت؛ با این حال به شما می گوییم که قیمت یک تاج گل معمولی برای ترحیم یا عروسی از حدود یک میلیون تومان شروع شده و می تواند به رقم های خیلی بیشتری هم برسد. در اینجا لازم است تا عواملی که این تفاوت قیمت را به وجود می آورند به شما معرفی کنیم:

عوامل تاثیر گذار بر قیمت تاج گل

 • ابعاد و نوع تاج گل: همانطور که گفته شد تاج گل های سه و دو طبقه از تاج گل های کوچک و یک طبقه ارزان تر بوده و هزینه کمتری را به شما تحمیل می کنند.
 • گل های به کار رفته: این نکته بسیار مهمی است! بعضی از گل ها گران تر و برخی دیگر ارزان تر هستند. اگر گل هایی می خواهید که جلوه ای خاص به تاج گل شما می دهند باید بیشتر هزینه کنید.
 • تعداد گل های به کار رفته: طبیعی است که هر با پر شدن بیشتر تاج گل با گل های مختلف قیمت آن هم بیشتر و بیشتر بشود.
 • فروشگاهی که از آن خرید می کنید: این مورد در خرید همه کالاها تاثیر گذار است. پیش از خرید از فروشگاه های آنلاین، ار چند سایت مختلف قیمت بگیرید تا ارزان ترین آنها را پیدا کنید.

تاج گل ترحیم ارزان را از کجا بخریم؟

امروزه با پیشرفت فناوری های ارتباطی، پای فروشگاه های آنلاین به بازار تاج گل هم باز شده است. شما می توانید برای خرید تاج گل به یک گلفروشی سر بزنید و علاوه بر هزینه مالی خود تاج گل، مبلغی را بابت حمل و نقل پرداخته و حتی وقت زیادی را هم صرف این کار کنید. اما مزیت خرید آنلاین تاج گل این است که در هزینه ها و وقت صرفه جویی می کنید و قدرت انتخاب خود را نیز بالاتر می برید. ما در مجموعه بِسپارِش اقدام به فروش و تحویل رایگان تاج گل های مختلف می کنیم. شما می توانید با شماره های موجود در این صفحه تماس بگیرید تا ارزان ترین و با کیفیت ترین تاج گل های موجود را از سایت بِسپارِش خریداری کنید.

عکس ۶

فروش تاج گل مجموعه بِسپارِش در چه مناطقی از تهران انجام می شود؟

در این قسمت با توجه به گستردگی شهر تهران، مناطقی که مجموعه ما در آنها اقدام به فروش تاج گل می کند را برای شما ذکر کرده ایم. در کادر زیر می توانید این موارد را مطالعه کنید:

مناطق فروش تاج گل در تهران

فروش تاج گل در شمال تهران: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌ آباد_مبارک‌ آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، پونک، سعادت آباد، شهرک غرب، ونک و جنت آباد.

فروش تاج گل در شرق تهران: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌ آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصور آباد.

فروش تاج گل در غرب تهران: شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن و وردآورد.

فروش تاج گل در جنوب تهران: مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌ آباد، شهرک رسالت بازار چینی فروش هاکیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

فروش تاج گل در مرکز تهران: یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.


پاسخ به سوالات متداول در مورد تاج گل و خرید آن

در این بخش سعی کرده ایم تعدادی از سوالات پر تکرار شما عزیزان را بیان و پاسخ بدهیم. ممکن است با مطالعه این قسمت پاسخ سوالات خود را بیابید!

تاج گل چه کاربردهایی دارد؟

در مراسم های مختلفی مثل عروسی، ترحیم و افتتاحیه می توانید از تاج گل به عنوان یک هدیه و پیشکشی زیبا استفاده کنید.

تاج گل یک طبقه و دو طبقه چیست؟

منظور از طبقه اندازه تاج گل است. تاج گل با توجه به اندازه و بزرگی خود به یک طبقه، دو طبقه و سه طبقه تقسیم بندی می شود. قیمت تاج گل با تعداد طبقه ها رابطه مستقیم دارد.

آیا تاج گل یک کالای گران است؟

نمی توان گفت تاج گل خیلی ارزان یا خیلی گران است! این به نوع و اندازه تاج گلی که سفارش می دهید بستگی دارد. با این حال می توانید ارزان ترین تاج گل را از مجموعه ما سفارش دهید!

چگونه از سایت شما تاج گل بخریم؟

این کار بسیار راحت است! فقط کافی است با شماره های موجود در صفحه تماس بگیرید و با مشاوران مجموعه ما صحبت کنید. بعد از تصمیم نهایی شما، سفارش ثبت و در کوتاه ترین زمان به دست شما خواهد رسید.

تماس فوری - 09192317131