کارتن اسباب کشی

خرید کارتن اسباب کشی را می توان به عنوان اولین گام برای یک اسباب کشی بدون دردسر تلقی کرد. اگر تا به حال اسباب‌کشی کرده باشید؛ یا کسانی که دارند اسباب‌کشی می‌کنند را مشاهده کرده باشید، می‌بینید که وجود کارتن برای اسباب‌کشی الزامی است. امروزه بسیاری از ما به دلیل اجاره نشینی، تغییر محل کار، تغییر منزل و… مجبوریم هر چند وقت یکبار ، اسباب‌کشی کنیم.

در این شرایط، جابجایی خانه یا محل کار ممکن است یک موقعیت عملی ساده به نظر برسد. اما در واقع کاری پر زحمت و چالش برانگیز است. از این رو هنگام جابجایی باید به فکر بسته بندی اشیا خود باشیم و در این کار نهایت وسواس را به خرج دهیم. ضروری ترین ابزار جابجایی وسایل در هنگام اسباب کشی، کارتن اسباب کشی است.

کارتن اسباب کشی – بِسپارِش
  ? تضمین کیفیت کارتن: بالاترین کیفیت بازار، ۱۰۰% تضمینی
? ابعاد کارتن ها: تولید کارتن در ابعاد و اندازه های مختلف
  ✅ جنس و کارایی کارتن: کارتن ها با جنس های مختلف و بهترین کارایی تولید می شوند
? قیمت کارتن ها: مناسب ترین قیمت نسبت به کیفیت بالا
    ? تحویل فوری به مشتری: در کمترین زمان ممکن بعد از ثبت سفارش و با پیک رایگان!

 

کارتن اسباب کشی چیست؟

وقتی شروع به آماده شدن برای نقل مکان می‌کنید، اولین قدم خرید کارتن اسباب کشی است. کارتن اسباب کشی از ماده ای بسیار ارزشمند به نام سلولز تشکیل می‌شود. سلولز از گیاهان و درختان مخصوص رشد یافته به دست می‌آید. مزایای حمل آسان، حمل و نقل راحت و دوام بالا از دلایل اصلی انتخاب کاغذ و مقوا برای تولید کارتن است. امروزه کارتن اسباب کشی با کیفیت های مختلفی تولید می‌شود.

ساخت و تولید کارتن مخصوص اسباب کشی بسیار آسان است. همین تولید آسان و مزیت های اقتصادی باعث می‌شود که مواد کاغذ و مقوا در صنعت بسته بندی بسیار سودمند باشند. از این رو بسته بندی با کارتن اسباب کشی یکی از مقرون به صرفه ترین روش های بسته بندی است.

چرا به کارتن اسباب کشی نیاز داریم؟

با کمک کارتن نه تنها حمل وسایل ما راحت‌تر می‌شود، بلکه از آسیب دیده شدن وسایل نیز جلوگیری می‌کند. از این رو حین انتخاب کارتن باید دقت بسیاری داشته باشیم. معمولا کارتن اسباب کشی برای اکثر وسایل به خصوص وسایل و ظروف شکستنی، کتاب ها و خورده وسایل بسیار کاربرد دارد. باید هنگام اسباب‌کشی توجه کنید که چه کارتنی با چه ضخامتی و چه اندازه ای برای چه وسایلی نیاز دارید!

معمولا در هنگام اسباب کشی، وسایل تکان خورده و به هم برخورد می کنند. به همین دلیل احتمال شکسته شدن و آسیب دیدن وسایل حساس بسیار بالاست. به همین دلیل توصیه می شود که از کارتن مخصوص اسباب کشی برای بسته بندی وسایل استفاده کنید. برای مثال با قرار دادن شیشه، بشقاب و زیور آلات مورد استفاده در کارتن اسباب کشی می‌توانید از شکستن یا آسیب دیدن آنها هنگام جابجایی جلوگیری کنید.

انواع کارتن اسباب کشی

تنوع کارتن اسباب کشی بسیار زیاد است. این تنوع نتیجه عوامل مختلفی است که در ساخت کارتن اسباب کشی تاثیر گذار هستند. اگر بخواهیم انواع کارتن مخصوص اسباب کشی را دسته بندی کنیم، موارد زیر قابل معرفی هستند:

 •  مقوایی
 • جعبه ای
 • درپوش جدا
 • کارتن اسباب کشی مخصوص غلات و مواد غذایی
 • چند لایه
 • پنجره ای
 •  راه راه دار
خرید کارتن اسباب کشی - بِسپارِش
خرید کارتن اسباب کشی – بِسپارِش

ابعاد کارتن اسباب کشی چقدر است؟

با توجه به ابعاد محصولاتی که می‌خواهید در کارتن اسباب کشی قرار دهید، باید ابعاد جعبه را انتخاب نمایید. اگر بخواهید کالایی بزرگتر از ظرفیت آن را در جعبه قرار دهید، ممکن است کارتن پاره شده و در نتیجه غیر قابل استفاده شود. به همین دلیل در طول حمل و نقل، افراد عمدتا جعبه ها و کارتن های بزرگ را ترجیح می‌دهند. لباس، کتاب، محصولات خانگی، ظروف آشپزخانه و بسیاری موارد دیگر را می‌توان به راحتی در این کارتن ها قرار داد و جا به جا کرد.

در انتخاب کارتن حمل و نقل خانگی، بسته به اندازه و وزن وسایلی که قرار است حمل شوند،  اغلب کارتنهای با اندازه متوسط ​​ترجیح داده می‌شوند. از آنجایی که آنها کوچکتر از کارتن های بزرگ هستند، ظرفیت ذخیره سازی کمتری دارند و از نظر وزنی هم سبک تر هستند. کارتن های حمل و نقل متوسط ​​۶۰ سانتی متر طول، ۴۰ سانتی متر عرض و ۳۰ سانتی متر ارتفاع دارند.

کارتن مخصوص اسباب کشی منزل با اندازه کوچک معمولاً برای قرار دادن وسایلی که احتمال شکستگی دارند به کار برده می‌شود. این وسایل می‌توانند لیوان ها، گلدان های با ارزش یا اقلامی باشند که از نظر معنوی برای شما مهم هستند و باید با احتیاط حمل شوند. این کارتن ها ۴۰ سانتی متر طول، ۳۰ سانتی متر عرض و ۳۰ سانتی متر ارتفاع یا بلندی دارند.

آیا کارتن اسباب کشی در سایز دلخواه تولید می شود؟

همانطور که گفتیم کارتن های اسباب کشی برای جابجایی وسایل و لوازم منزل در هنگام اسباب کشی ساخته می شوند. طبیعی است که کارتن یک وسیله کوچک با کارتن مخصوص وسیله ای بزرگ تفاوت های زیادی خواهد داشت. مهمترین این تفاوت ها هم سایز و ابعاد کارتن ها است. بسته به اینکه چه وسایل و اقلامی در کارتن قرار داده می شود لازم است کارتن ها در ابعاد خاصی تولید شوند.

در نتیجه مراکز تولید و پخش کارتن از جمله مجموعه بِسپارِش، کارتن مخصوص اسباب کشی را در سایزها و ابعاد مختلفی برای شما عزیزان آماده کرده است. شما می توانید با توجه به نوع مصرف خود و وسیله ای که در نظر دارید برای جابجایی آن کارتن بخرید، از بین این انواع مختلف کارتن دلخواه خود را با ابعاد مناسب آن سفارش دهید. در زیر تعدادی از این کارتن ها به همراه ابعاد آنها را برای شما آورده ایم:

 • کارتن های اسباب کشی کوچک با طول، عرض و ارتفاع حدودی ۳۰ سانتی متر هستند که برای حمل کتاب و مواردی شبیه به آن استفاده می شوند.
 • کارتن های اسباب کشی با ابعاد ۴۶*۳۷*۳۲ سانتی متر کمی بزرگتر هستند و برای جابجایی مواردی مثل وسایل تزئینی، دکوری و شکستنی ها کاربرد دارند.
 • کارتن های بزرگ هم در سایز ۶۰*۴۶*۴۶ سانتی متر تولید می شوند. موارد استفاده این کارتن ها وسایل سنگین تر و بزرگ تر مانند لوازم برقی آشپزخانه یا لوازم کامپیوتر خانگی هستند
 • و …
کارتن اسباب کشی 5 لایه - بِسپارِش
کارتن اسباب کشی ۵ لایه – بِسپارِش

کارتن اسباب کشی چه کاربردی دارد ؟

کارتن اسباب کشی کاربردهای بسیار زیاد و مهمی دارد. هر نوع کارتن با اندازه های مختلف برای کار به خصوصی استفاده می‌شود. در حالت کلی کاربردهایی که کارتن اسباب کشی دارد، موارد زیر هستند:

 • بسته بندی اشیا
 • نگهداری لوازم
 • ‌ اسباب‌کشی با اطمینان و خیال راحت
 • جمع آوری و انبار کردن کتاب و لوازم تحریر
 • بسته بندی لوازم شکستنی و حساس
 • بایگانی لوازم اداره ها و سازمان های مختلف
 • جهت استفاده لوازم بزرگ و حجیم
 • بسته بندی  کردن پتو، بالش، تشک و…

راه های تهیه کارتن جهت اسباب کشی

در گذشته هنگام اسباب کشی کمتر از کارتن های مخصوص استفاده می شد. اکثر مردم یا از کارتن استفاده نمی کردند یا اگر هم می کردند به شکل امروزی کارتن های مخصوص نمی خریدند. در این موارد افراد معمولا کارتن های دست دوم و نامرغوب را از مغازه های مختلف می گرفتند و وسایل خود را به شکل نامناسبی بسته بندی می کردند. اما این کار یک اشتباه بزرگ است. چرا که در صورت استفاده از این کارتن ها خطر آسیب دیدن وسایل بیشتر هم می شود.

امروزه شما مشتریان گرامی می توانید کارتن های مخصوص اسباب کشی را از فروشگاه های مختلف و یا مجموعه های خدماتی خریداری کنید. شما می توانید این کارتن ها را در ابعاد و انواع مختلف از مجموعه بسپارش خریداری کرده و با خیال راحت از آنها استفاده کنید.

کارتن اسباب کشی ارزان قیمت - بِسپارِش
کارتن اسباب کشی ارزان قیمت – بِسپارِش

کارتن اسباب کشی خوب چه ویژگی دارد ؟

اگر تا به این جای کار قانع شدید که برای اسباب کشی خود نیاز به کارتن دارید، حال باید بدانید که یک کارتن اسباب کشی مناسب باید چه ویژگی هایی داشته باشد. در ادامه قصد داریم شما را با ویژگی های یک کارتن اسباب کشی مناسب آشنا کنیم. با ما همراه باشید…

 • مقوای قابل بازیافت : یک کارتن اسباب کشی مناسب کارتنی است که قابل بازیافت باشد. در دنیای امروز ما که حفظ محیط زیست بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده است، این ویژگی بسیار حیاتی و مهم است!
 • قابل استفاده مجدد: یک کارتن اسباب کشی را می توانید بعد از پایان کار حمل و نقل نگهداری کرده و با آن کارهای مختلفی بکنید. کارتن اسباب کشی باکیفیت می تواند تبدیل به یک خانه کوچک برای حیوان خانگی شما شود یا با استفاده از آن یک اسباب بازی جذاب برای کودکان خود بسازید.
 • قابل تجزیه زیستی :بدون شک بازیافت بهترین راه حل برای دور ریختن مقوا است! با این حال، کارتن های جدیدی که برای اسباب کشی ساخته می شوند خواص ویژه ای دارند. این کارتن ها دوستدار محیط زیست هستند و اگر به اشتباه در یک محیط طبیعی رها شوند خیلی زودتر از بقیه وسایل بسته بندی تجزیه خواهند شد.
 • قابلیت حمل آسان: یکی از معضلاتی که در حمل کارتن های اسباب‌کشی وجود دارد، سختی حمل کارتن ها است . یک کارتن مناسب باید جای دست در دو طرف داشته باشد تا حمل و نقل آن آسان تر شود. بهترین دستگیره برای جای دست روی کارتن ها دستگیره های پلاستیکی است که مقاومت کافی را برای حمل کارتن داشته باشند.
 • طراحی مناسب با کار : طراحی ساختاری یک کارتن تعیین می‌کند که وسایل قرار گرفته درون آن چه مقدار در برابر آسیب های احتمالی در هنگام حمل و نقل، محافظت شوند. در حمل و نقل و اسباب کشی باید با توجه شرایط آب و هوایی، کارتن اسباب کشی مناسب را انتخاب کرد . معمولا برای کارهای اسباب کشی بزرگ، کارتن چند لایه به کار می‌رود.
 • بسته بندی وسایل در کارتن اسباب کشی: هر محصولی که نیاز به بسته بندی شدن در هر نوع کارتن دارد باید به گونه ای بسته بندی شود که حفاظت، حمل و نقل و نگهداری ایمن و ساده آن را تضمین کند. بعد از قرار دادن وسایل داخل کارتن اسباب کشی، باید این کارتن توسط چسب یا موارد دیگری قابل بسته بندی باشد.
 • کارتن اسباب کشی سالم : کارتن اسباب کشی باید سالم و عاری از هر گونه پارگی و خراش باشد. کارتن باید خواص خاصی مانند ضد آب بودن، مقاومت در برابر چربی و ظاهر بصری مناسب  را داشته باشد. رنگ‌های کارتن اسباب کشی نیز می‌توانند با توجه به منطقه مورد استفاده تغییر کنند. با این حال، نوع مقوای انتخابی باید الزامات اساسی مانند چسبندگی مناسب جوهرها، سطح کافی برای چاپ با کیفیت، پذیرش مناسب چسب ها و سهولت در مونتاژ بدون ایجاد ترک، چین و پارگی هنگام تا شدن را برآورده کند. یک کارتن مناسب باید برچسبی بر روی آن وجود داشته باشد که محل درج اطلاعات مربوط به وسایل درون آن باشد.
 • کارتن اسباب کشی چند لایه : بهتر است کارتن لایه های زیادی داشته باشند که از آسیب دیدن وسایل در هنگام برخورد به در و دیوار جلوگیری کنند. همچنین در همان حال که چندلایه هستند باید وزن متناسبی هم داشته باشند. یک کارتن سنگین هر چقدر هم که ایمن باشد، دردسر زیادی در هنگام اسباب کشی ایجاد می کند.
خرید کارتن اسباب کشی در تهران - بِسپارِش
خرید کارتن اسباب کشی در تهران – بِسپارِش

قیمت کارتن اسباب کشی

کارتن های اسباب کشی علی رغم کیفیت مطلوبی که دارند دارای قیمت مناسبی نیز هستند. از آنجا که این کارتن ها معمولا بدون طرح، نوشته و رنگ ساخته می شوند، قیمت تمام شده آنها زیاد بالا نخواهد بود. در نتیجه شما عزیزان می توانید وسایل خود را در هنگام اسباب کشی به طور ایمن و اصولی جابه جا کنید، بدون آنکه بهای زیادی را برای این کار بپردازید.

نبود نوشته و طرح روی این کارتن ها، این امکان را به مشتری می دهد که با برچسب های مناسب، محتویات کارتن را به وضوح نشان دهد. نوشتن محتویات کارتن روی این برچسب ها، این اجازه را به شما می دهد که در حین اسباب کشی، شرایط مناسب برای حمل و قرارگیری آن کارتن را بدانید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کارتن اسباب کشی

اگر می خواهید قبل از خرید کارتن اسباب کشی از قیمت دقیق کارتن برای اسباب و مبلمان مطلع شوید، باید به خاطر داشته باشید که به طور کلی عوامل مختلفی در قیمت گذاری کارتن اسباب کشی دخیل هستند که عبارتند از:

 • مشخصات خاص کارتن

یکی از عواملی که می تواند بر قیمت خرید این کارتن ها اثر بگذارد، توجه به برخی از ویژگی های اصلی کارتن است. به این ترتیب توجه به طول، عرض و ارتفاع کارتن در ابعاد و اندازه های مختلف یکی از مهمترین دلایلی است که بر قیمت کارتن تاثیر می گذارد. در ضمن چند لابه بودن کارتن ها که کیفیت آنها را تضمین می کند نیز جزو همین ویژگی های تعیین کننده است.

 • کارتن ویژه برای لوازم مختلف

هر یک از ما در اسباب کشی به کارتن های متفاوت برای قرار دادن اقلام مختلف نیاز داریم. از جمله این اقلام می توان به انواع کتاب، وسایل شکننده و تزیینی، لباس، انواع گلدان در سایزهای کوچک و بزرگ، وسایل حجیم در سایز بزرگ، لوازم آرایشی و بهداشتی و … اشاره کرد. هر کدام از این وسایل با توجه به ابعاد و دیگر ویژگی های خود نیازمند استفاده از نوعی کارتن منحصر به فرد هستند. برای هر یک از این موارد شما می توانید کارتن های ویژه را با قیمت های مختلف خریداری کنید.

 • نوع و کیفیت کارتن

نوع و کیفیت هر کارتن اسباب کشی خاص یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین قیمت گونه های متفاوت کارتن اسباب کشی است. بنابراین اگر قصد خرید کارتن اسباب کشی را دارید؛ بهتر است نوع چیزی را که می خواهید در داخل کارتن قرار دهید متناسب با نوع خود کارتن باشد. به نوع و کیفیت کارتن توجه ویژه ای داشته باشید. کیفیت هر یک از کارتن های جدید مجموعه بسپارش بسیار بالا و خاص است. به این ترتیب و با تهیه این کارتن ها می توانید بدون نگرانی از پاره شدن و آسیب دیدن وسایل گران قیمت خود در اسباب کشی، از آنها استفاده کنید.

 • وزن کارتن اسباب کشی

اگر برای قرار دادن اقلام حجیم و بزرگ نیاز به خرید کارتن اسباب کشی دارید، باید بیشتر خرج کنید. زیرا وزن هر یک از آنها بیشتر از بقیه کارتن ها است. هر چقدر که وزن کارتن بالاتر باشد قیمت هم افزایش خواهد یافت. دقت کنید که اندازه و وزن کارتن با قیمت آن رابطه مستقیم دارد.

کارتن برای حمل اثاثیه - بِسپارِش
کارتن برای حمل اثاثیه – بِسپارِش

آیا کارتن اسباب کشی ارزان است؟

بسیاری از افرادی که قصد اسباب کشی دارند نگران هزینه های سنگین این کار هستند. هزینه ماشین حمل اسباب و کارگرانی که کار حمل را انجام می دهند در مجموع مقدار زیادی هزینه برای کارفرما به دنبال خواهد داشت. در این وضعیت بسیاری از افراد از ترس اینکه هزینه خرید کارتن اسباب کشی هم بالا خواهد بود به عنوان یک هزینه اضافی به آن نگاه می کنند و در نتیجه از خرید آن منصرف می شوند.

این در حالی است که تهیه کارتن مخصوص باعث می شود وسایل شما آسیب کمتری در حین جابجایی ببینند و اتفاقا در هزینه نهایی صرف شده برای اسباب کشی صرفه جویی هم خواهد شد. شما می توانید کارتن اسباب کشی ارزان را در ابعاد و انواع مختلف از مجموعه ما خریداری کنید و مطمئن باشید که قیمت این محصول ارزان و منصفانه خواهد بود.

چگونه از مجموعه بِسپارِش کارتن اسباب کشی بخریم؟

اگر تصمیم دارید برای اسباب کشی منزل خود از کارتن مخصوص استفاده کنید اینجا همان جایی است که باید باشید! شما می توانید به سادگی با شماره تماس هایی که در همین صفحه قرار دارند تماس حاصل کنید. متخصصین مجموعه ما با شما صحبت خواهند کرد و می توانید هر تعدادی کارتن که می خواهید با هر کیفیت و ابعادی را سفارش دهید. مجموعه بِسپارِش با کیفیت ترین کارتن ها را با مناسب ترین قیمت ها برای شما آماده می کند! همین حالا تماس بگیرید…

کارتن اسباب کشی با کیفیت - بِسپارِش
کارتن اسباب کشی با کیفیت – بِسپارِش

فروش کارتن اسباب کشی توسط بِسپارِش در کدام مناطق تهران انجام می شود؟

در این قسمت برای آگاهی بیشتر شما نام مناطق و نواحی از شهر تهران که تحت پوشش خدمات مجموعه بِسپارِش در حوزه فروش کارتن اسباب کشی قرار می گیرند را آورده ایم. به لیست زیر توجه کنید:

فروش کارتن اسباب کشی در مناطق مختلف تهران

فروش کارتن اسباب کشی در شمال تهران: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌ آباد_مبارک‌ آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، پونک، سعادت آباد، شهرک غرب، ونک و جنت آباد.

فروش کارتن اسباب کشی در شرق تهران: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌ آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصور آباد.

فروش کارتن اسباب کشی در غرب تهران: شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن و وردآورد.

فروش کارتن اسباب کشی در جنوب تهران: مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌ آباد، شهرک رسالت بازار چینی فروش هاکیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

فروش کارتن اسباب کشی در مرکز تهران: یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.


پاسخ به سوالات متداول در مورد کارتن اسباب کشی

در این بخش سعی کرده ایم تعدادی از سوالات پر تکرار شما عزیزان را بیان و پاسخ بدهیم. ممکن است با مطالعه این قسمت پاسخ سوالات خود را بیابید!

آیا استفاده از کارتن اسباب کشی ضروری است؟

بله؛ طبیعتا شما دوست ندارید وسایل و ابزار موجود در خانه در طول اسباب کشی خراب شده یا از بین بروند. بنابراین ضروری است که برای محافظت از آنها از کارتن های مخصوص بسته بندی در اسباب کشی استفاده کنید!

آیا کارتن اسباب کشی گران است؟

هر کالایی قیمت مخصوص خود را دارد! البته قیمت کارتن اسباب کشی نسبت به کاربرد مهمی که دارد اصلا زیاد نیست. با صرف هزینه محدودی برای خرید کارتن می توانید از آسیب های مالی بزرگتر جلوگیری کنید.

استفاده از ضربه گیر حباب دار لازم است؟

پلاستیک حباب دار به وسیله حباب هایی که در سطح خود دارد باعث افزایش ایمنی بیشتر وسایل و اقلام حساس در حین اسباب کشی می شود. این ابزار درون کارتن های اسباب کشی قرار می گیرند و مثل یک وسایل محافظی به دور وسایل پیچانده می شود. بنابراین بهتر است از آن در هنگام اسباب کشی استفاده کنید.

کارتن اسباب کشی منگنه دار بهتر است یا کارتن اسباب کشی بقل چسبی؟

این سوال تعداد زیادی از افرادی است که قصد خرید و استفاده از کارتن اسباب کشی را دارند. در جواب باید بگوییم که کارتن منگنه دار از نظر استحکام و کیفیت ساخت شرایط بهتری را نسبت به کارتن های چسبی دارند. در کارتن های چسبی این احتمال وجود دارد که چسب ها در هنگام اسباب کشی جدا شوند اما این مشکل در مورد کارتن منگنه دار مطرح نیست.

چگونه کارتن اسباب کشی بخریم؟

خیلی راحت! با شماره تماس موجود در همین صفحه تماس بگیرید و سفارش دهید؛ کارتن ها خیلی زود و توسط پیک مخصوص به درب خانه شما ارسال می شوند!

تماس فوری - 09192317131