حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی وسیله‌ای است که به جهت بالا بردن امنیت یک مکان مورد استفاده قرار می‌گیرد. از گذشته تا کنون انسان‌ها همیشه به فکر مراقبت از خانه و کاشانه خود بوده‌اند، حفاظ شاخ گوزنی یکی از راه حل‌هایی است که در مکان‌های مختلف از آن استفاده می‌شود. بالابردن ضریب امنیت در کنار زیبایی خاص این نوع حفاظ، آن را به یک گزینه مطلوب برای استفاده در خانه‌ها و مکان‌هایی که امنیت برای آن‌ها مهم است، تبدیل کرده است.

حفاظ شاخ گوزنی - بِسپارش
حفاظ شاخ گوزنی – بِسپارش

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی یک محصول برای بالابردن امنیت یک مکان مانند خانه است که از میل‌گرد‌های آهنی ساخته می‌شود که محل نصب این نوع حفاظ بالای درب و دیوار است. از این حفاظ به‌عنوان نرده نیز می‌توان استفاده کرد. حفاظ شاخ گوزنی در ابعاد متنوع ساخته می‌شود، استاندارد‌های در نظر گرفته شده برای حفاظ شاخ گوزنی ۷۰ سانتی‌متر، ۹۰ سانتی‌متر، ۱ متر و ۱ متر و ۲۰ سانتی‌متر است. این حفاظ‌ها به دلیل تراکم متنوع و وزن‌های متفاوت دارای رنج قیمتی متنوعی هستند.

همچنین سازندگان این نوع از حفاظ‌ها آن‌ها را در رنگ‌های مختلفی برای در نظر گرفتن سلایق متفاوت مشتریان می‌سازند. حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد‌های شمی و فولادی ساخته می‌شود، سپس در ابعاد مختلفی طبق استاندارد‌ها برش داده و تیز می‌کنند، این کار برای ایجاد مانع خطرناک‌تر برای سارقان مؤثرتر است. این کار را با گیوتین تیز انجام می‌دهند و با این روش حفاظ مانند سوزن و تیغ تیز شده و شبیه بوته خاردار ولی از جنس آهن می‌شود. دیگر افراد و حیوانات نمی‌توانند به راحتی از آن عبور کنند، این به معنی بالا بردن ضریب امنیت خانه است.

حفاظ شاخ گوزنی – بِسپارِش
? کیفیت حفاظ شاخ گوزنی بهترین نوع میلگرد
? قیمت حفاظ شاخ گوزنی بر اساس هر متر عرض دیوار و ارتفاع و شلوغی حفاظ
⏳ زمان نصب سفارش ۳ تا ۵ روز و نصب با توجه به متراژ
⏱ پشتیبانی فروش از ۸ صبح الی ۱۰ شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت ساخت نسبت به متریال مورد استفاده
? نحوه ثبت سفارش درخواست اندازه گیری و ارسال کارشناس

چرا باید از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنیم؟

شاید بتوان اصلی‌ترین استفاده از حفاظ شاخ گوزنی را کاهش امکان دزدی دانست. برخی برای تأمین بیشتر امنیت خانه از شیشه خورده استفاده می‌کنند، اما متأسفانه سارقان می‌توانند با قرار دادن یک شئ ضخیم به روی شیشه خورده‌ها از آن عبور کنند، مثلاً یک پتو یا برزنت را روی شیشه خورده‌ها قرار می‌دهند. برخی دیگر نیز از موانع قدیمی استفاده می‌کنند، اما باید بدانیم که حفاظ شاخ گوزنی ویژگی‌هایی دارد که باعث می‌شود ایمنی ساختمان، خانه، باغ و… بالاتر برود.

برخی فکر می‌کنند که در باغ چیزی برای دزدی نداریم به همین دلیل شیشه خورده و موانع قدیمی کافی هستند اما ما‌امیدواریم با خواندن این ویژگی‌ها نظرتان تغییر کند:

 • افزایش ارتفاع دیوار و ایجاد یک عرض در بالای دیوار: با افزایش ارتفاع و پهنی دیوار کار سارقان به مراتب سخت‌تر خواهد شد.
 • حالت نردبانی ندارد.
 • لرزش حفاظ شاخ گوزنی زیاد نیست.
 • با پوشش رنگ عرضه می‌شوند.

در واقع حفاظ شاخ گوزنی نقاط ضعف حفاظ‌های قدیمی را پوشش داده است.ما فکر می کنیم حفاظ شاخ گوزنی بهترین محافظ دیوار موجود است. چرا؟

 • چون حفاظ شاخ گوزنی زیباست و ظاهر ساختمان را حفظ می کند.
 • نرده شاخ گوزنی بسیار ایمن بوده و اجازه عبور و مرور افراد را نمی دهد.
 • حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع مناسبی دارد و برای دیوارهای کوتاه مناسب است.
 • حفاظ شاخ گوزنی را می توان در همه جا استفاده کرد.
 • حفاظ شاخ گوزنی به عنوان حصار نیز استفاده می شود.
 • عرض بزرگ حفاظ شاخ گوزنی می تواند بیش از عرض دیوار را پوشش دهد.
 • احتمال سرقت حفاظ شاخ گوزنی بسیار کم است، زیرا جایی برای قرار دادن دست و پا وجود ندارد.
 • حفاظت از شاخه گوزن در شرایط آب و هوایی مختلف بادوام باقی می ماند.
 • کیفیت و ماندگاری حفاظ های شاخ گوزنی بسیار بالاست و شما می توانید سال ها از این مدل حفاظ استفاده کنید.

از حفاظ شاخ گوزنی در چه مکان‌هایی استفاده می‌شود؟

شما می‌توانید از حفاظ شاخ گوزنی در منزل، باغ یا ویلای شخص خود، محل کار و یا هر ساختمان دیگری استفاده کنید. شما باید بدانید که یک دیوار با حفاظ درصد سرقت را پایین و ضریب امنیت را برای محل مورد نظر شما افزایش می‌دهد.

خرید حفاظ شاخ گوزنی - بِسپارش
خرید حفاظ شاخ گوزنی – بِسپارش

مزایا و معایب استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی مزایای خوبی دارد، از جمله این مزایا زیبایی این حفاظ است. رنگ و طراحی آن، می‌تواند به شکل قابل توجهی به زیبایی خانه اضافه کند. همچنین حفاظ ضریب امنیت خانه، محل کار و… را به شکل قابل توجهی افزایش می‌دهد. شاید برخی عیب آن را در قیمت آن بدانند، اما با توجه به اینکه امنیت خانه، باغ، ویلا و… یک امر ضروری محسوب می‌شود، می‌توان از قیمت آن در ازای افزایش قابل توجه امنیت صرف نظر کرد. در ادامه قصد داریم به صورت جزئی‌تر به بررسی مزایا و معایب نرده یا همان حفاظ شاخ گوزنی بپردازیم.

مزایای حفاظ شاخ گوزنی

برای برشمردن و ارزیابی فواید حفاظ شاخ گوزنی باید مقاله‌ای جداگانه و کامل نوشته شود که باید هر یک از این فواید را به تفصیل بیان کنیم.
اما اگر بخواهیم به اختصار مهمترین این فواید استفاده و نصب حفاظ شاخ گوزنی را بررسی کنیم باید به اولین نکته یعنی ارتقای ایمنی سازه به میزان چند ده توجه کنیم. حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع و تراکم مناسب می‌تواند کار را برای ساکنین و صاحبان ساختمان یا باغ راحت کند تا هیچ دزدی به فکر عبور از دیوار‌های محل نباشد.
این حفاظ‌ها زیبایی چشمگیر و خاصی به نمای ساختمان خواهند بخشید. اگر متوجه شده‌اید، دیواری با حفاظ شاخ گوزنی به رنگی منظم، قطعاً بسیار زیباتر از دیوار‌های بدون حفاظ است.

معایب حفاظ شاخ گوزنی

یکی از معایب اصلی محافظت از شاخ‌ها که از شرکت‌های غیرقابل اطمینان می‌آیند این است که می‌توانند به راحتی توسط هر کسی بریده یا خم شوند. هنگامی که یک تولید‌کننده نرده از میله‌هایی با قطر خیلی کم استفاده می‌کند، بریدن و خم شدن حفاظ برای همه کار خیلی راحتی خواهد بود.
یکی دیگر از ایرادات قابل توجه حفاظ شاخ گوزنی، نوع جوش آن است که باید دو طرفه باشد، اما برخی سازندگان از جوش یک طرفه با الکترود‌ها استفاده می‌کنند که مقاومت بسیار کمی دارند.

حفاظ شاخ گوزنی چگونه ساخته می شود ؟

ابتدا میل‌گرد‌ها را طوری برش می‌زنند تا نوک آن‌ها تیز شود، زیرا با این کار ضریب امنیت حفاظ بیشتر می‌شود. پس از برش، با استفاده از دستگاه خم میل‌گرد‌ها را به شکل‌های مختلف و با اندازه‌های دلخواه فرم دهی می‌کنند. در مرحله بعد اتصالات بین این قطعات خم شده باید انجام شود، خیلی از افراد این کار را به صورت تجربی انجام می‌دهند. این اتصال با جوش دادن این قطعات به هم انجام می‌شود.

برخی به خاطر افزایش دقت در کار، میل‌گرد‌ها را در کنار هم و در یک سری شابلون‌های معین از پیش تهیه شده می‌گذارند. با این کار قطعات میل‌گردی به شکل منظم به یک دیگر و با یک جوشکاری مناسب وصل می‌شوند. پس از اتمام جوشکاری و وصل شدن میله‌ها به هم باید آن‌ها را از آلودگی و چربی پاک‌سازی کرد. برای این کار آن‌ها را به مدت نیم ساعت درون کوره‌هایی با یک دمای مشخص قرار می‌دهند. سپس آن‌ها را رنگ‌آمیزی می‌کنند، استفاده از رنگ روغن یک گزینه ارزان و مناسب است.

نکات مهم هنگام ساخت حفاظ شاخ گوزنی

 • در مرحله برش میل‌گردها باید در استفاده از دستگاه گیوتین احتیاط رعایت شود ، همچنین فرد باید دارای مهارت کافی برای انجام این کار باشد . در مرحله خم کاری نیز ، باید فردی باشد که تجربه داشته باشد ، زیرا فرد مبتدی به دلیل وجود پرس کاری در این مرحله می‌تواند به خود آسیب بزند .
 • برای نصب حفاظ شاخ گوزنی درپوش و دیواره‌های فلزی یک گزینه مناسب و آسان است . دیواره‌هایی که پایه فلزی ندارند باید ابتدا یک پایه فلزی بر روی آنها نصب شود .

 

انواع حفاظ شاخ گوزنی - بِسپارش
انواع حفاظ شاخ گوزنی – بِسپارش

انواع حفاظ شاخ گوزنی :

اول برای اینکه وقت با ارزش شما رو نگیریم اومدیم به اختصار انواع شاخ گوزنی رو براتون معرفی کردیم اما پایین همین معرفی کوتاه هر کدوم از انواع حفاظ شاخ گوزنی رو اومدیم کامل براتون توضیح دادیم که میتونید سر فرصت اونو مطالعه کنید . وقت مشتریامون برای ما خیلی با ارزشه ??

 • طرح اف آبشاری : این حفاظ با شاخه‌های زیاد و نوک تیز خود باعث جلوگیری عبور افراد از روی دیوار به خانه و … می‌شود . علت نام نهادن این حفاظ به نام طرح اف آبشاری شکل ظاهری آن است . این حفاظ نسبت به حفاظ لیلیوم و لاله‌ای دارای قیمت مناسب‌تری است . این حفاظ ماندگاری مناسبی دارد و ضریب امنیت این حفاظ مناسب است .
 • لیلیوم : این حفاظ یکی از زیباترین حفاظ‌های شاخ گوزنی است ، همچنین امنیت بالاتری نیز دارد . دلیل نام گذاری این حفاظ شباهت آن با گل لیلیوم است که به صورت دو رنگ عرضه می‌شود .
 • بوته‌ای خاردار : این حفاظ نسل اول از حفاظ‌های مدرن است ، شاخه‌های بسیار تیز و درهم تنیده آن کار را برای هر سارقی سخت می‌کند . برای اتصال میل‌گردهای این حفاظ از جوش CO2 و الکترود استفاده می‌شود که این کار در قیمت نهایی این حفاظ مؤثر است.
 • نیزار : یکی از انواع نسل جدید حفاظ‌ها است . این حفاظ باعث بالابردن ضریب امنیت خانه، باغ و … می‌شود . همچنین این حفاظ زیبایی خاصی به محل مورد نظر شما می‌دهد .
 • سرنیزه‌ای : این مدل کاربرد زیادی دارد و از یک نیزه ایستاده تشکیل شده است . این حفاظ در مدل‌های یک و دو نیزه آبشار یا سرخم تولید می‌گردد . طراحی خاص آن یک زیبایی مناسب به فضای مورد نظر شما اضافه می‌کند .
 • نخل مرداب : شاخه‌های قوس داری دارد که بر بخش انتهایی آن گلی شبیه به گل‌های مرداب قرار دارد . شاخه‌ها از پایین و به صورت قرینه به یک دیگر و شاسی وصل هستند . در مدل لیلیوم گلبرگ‌ها جمع هستند ولی در مدل نخل مرداب تقریباً حالت تخت دارند .

حفاظ‌های شاخ گوزنی یک ایده مناسب برای بالابردن سطح امنیت مکان مورد نظر شما و بالابردن زیبایی ظاهری آن مکان است . سارقان با حفاظ‌های شاخ گوزنی دیگر مانند گذشته کار آسانی نخواهند داشت.

حفاظ شاخ گوزنی طرح اف آبشاری :

حفاظ شاخ گوزنی آبشاری اف F از آنها برای ایجاد و افزایش امنیت ساختمان استفاده می شود. معمولا برای ایجاد امنیت از نرده و حفاظ دیواری استفاده می شود که حفاظ آبشاری یکی از انواع آن است. نگهبانان می توانند خیال شما را در مورد بازدیدهای غیرقانونی از طریق دیوارها و نفوذ به خانه های سارقان راحت کنند. این نرده ها با شاخه های زیاد و نوک تیز مانع عبور افراد از دیوار می شود. شما می توانید از این ابزار برای محافظت از ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری استفاده کنید.
دلیل نامگذاری این حفاظ این است که ظاهری پلکانی و آبشاری دارد. اگر بخواهید این نوع حفاظ را با نمونه های مشابه دیگر مقایسه کنید، باید بگویید که نسبت به حفاظ نیلوفر و گل لاله ارزان تر و به صرفه تر است. محافظ آبشاری به دلیل داشتن مواد فلزی بادوام است و نیازهای امنیتی را برای مدت بسیار طولانی تامین می کند. علاوه بر این، این محصول دارای طول عمر بسیار بالایی است، بنابراین نیازی به نگهداری و تعمیر نیست. این نوع حفاظ دارای ضریب امنیت بالایی برای ساخت و طراحی مناسب می باشد و به همین دلیل افراد و مشتریان زیادی تمایل به خرید آن را دارند.

حفاظ شاخ گوزنی طرح لیلیوم :

محافظ لیلیوم یکی از زیباترین محافظ هایی است که تا به حال ساخته شده است. از نقطه نظر امنیتی، لیلیوم ایمن تر از حفاظ شاخ گوزنی است. این گارد با الهام از گل های زیبای لیلیوم و در دو رنگ نقاشی شده است. یکی از مزایای بزرگ این حفاظ گسترش آن از مرکز است که به مهندسان و معماران این امکان را می دهد که تولید، زیبایی و دکوراسیون را در ارتفاع مورد نظر در نظر بگیرند. فرماندار. امکان تولید در ارتفاع مورد نظر را فراهم می کند.

حفاظ شاخ گوزنی طرح بوته ای خار دار :

حفاظ بوته ای را می توان اولین نسل از نرده های محافظ مدرن دانست. به نظر می رسد که با شاخه های بسیار تیز در هم تنیده شده و دارای منطق خاصی است که محدودیت ارتفاعی در سازه وجود ندارد، هر چه تراکم بیشتر باشد ایمنی بهتری نیز دارد. نگهبان بوته خار نه تنها از نظر ظاهر، بلکه از نظر قدرت نیز شبیه شاخ های قوی آهو است. حفاظ بوته ای از شاخه های متعدد میلگرد ساخته شده است. برای اتصال میله های تقویت کننده حصار بوته خار از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده می شود که بر قیمت تاثیر می گذارد.

حفاظ شاخ گوزنی طرح نیزار :

حفاظ نیزار نوعی نرده آهنی دیواری نسل جدید نرده دیواری می باشد. این نوع نرده محافظ علاوه بر زیبایی ظاهری از جان و مال ساکنین ساختمان محافظت می کند. نرده های سنتی و نرده های کلاسیک تک شکلی داشتند و زیبایی خاصی نداشتند به همین دلیل دارای ضعف های امنیتی نیز بودند. به همین دلیل سازندگان نرده شروع به ساخت مدل جدیدی از حفاظ دیوار کرده اند که یکی از نرده های نیزار است.

حفاظ شاخ گوزنی طرح سرنیزه ای :

نرده حفاظ ساده سر نیزه ای یکی از کاربردی ترین مدل های حفاظتی نیزه ای ایستاده به شمار می رود و بر روی مدل های یک یا دو نیزه ای به رنگ آبشاری یا قرمز تولید می شود که هرکسی می تواند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه کند. این مدل حفاظتی مورد استفاده به دلیل طراحی ساده اش از سایر مدل های حفاظتی موجود بیشتر شناخته شده است.

حفاظ شاخ گوزنی طرح نخل مرداب :

حفاظ نخل مرداب یا حفاظ گل مرداب از شاخه های منحنی قوسی شکل تشکیل شده است که در انتهای آن گل هایی شبیه گل مرداب است. با این حفاظ شاخه ها از زیر به یکدیگر و به شاسی متصل می شوند. گل های نخل مرداب از پرچم های کوتاهی تشکیل شده اند که در مرکز به هم متصل شده اند. تفاوت بین مدل نخل مرداب و لیلیوم در مدل گل نهفته است. در مدل لیلیوم گلبرگ ها جمع شده اند اما در مدل نخل مرداب گل ها تقریباً صاف هستند. طول شاسی محافظ مدل نخل مرداب حدود ۱ متر می باشد. برای حفظ ظاهر مناسب، شاسی باید در حین نصب به طور کامل روی هم قرار گیرد تا تقارن حفظ شود.

چه عواملی در انتخاب حفاظ شاخ گوزنی موثر است ؟

مشتریان عزیز در مورد انتخاب طرح حفاظ شاخ گوزنی سؤالات زیادی وجود دارد و همیشه علاقه‌مند هستند که کدام طرح حفاظ شاخ گوزنی را انتخاب کنند. آنچه در هزینه‌های برنامه‌ریزی، تولید و نصب بسیار مهم است این است که در مرحله اول چقدر امنیت مکانی که می‌خواهید آن را نصب کنید برای شما مهم است؟! در عین حال چقدر می‌خواهید هزینه کنید و چگونه می‌توانید کیفیت کار را بهبود ببخشید؟ حتی مشتریانی داریم که حفاظ را با کمترین کیفیت سفارش می‌دهند و خود حفاظ را نصب می‌کنند و این گزینه مشکلاتی مانند حفاظت در برابر سقوط و نفوذ سارق را به همراه دارد و در واقع حفاظ بی‌فایده و حتی خطرناک است. پس چرا برای یک کار خوب بهای خوبی پرداخت نمی‌کنید؟!! پس به جای کاهش کیفیت، به فکر یک طراحی زیبا و کاربردی باشید، شاید از نظر هزینه، طرحی مناسب با هزینه خود پیدا کنید.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

تعداد اتصالات مکرر و پیوسته قطعات مختلف میلگرد جوشی که نمایانگر پایه در حفاظ شاخ گوزنی روی یک شاسی ۲ متری است (که طول استاندارد تمام حفاظ های شاخ گوزنی است) چگالی حفاظ شاخ گوزنی نامیده می شود. هر چه تراکم نرده حفاظ شاخ گوزنی بیشتر باشد، نفوذ ناپذیری و استحکام آن بیشتر است و در برابر فشار و ضربه، استحکام و مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. بسیاری از محافظ های چند محصولی فقط برای داشتن حجم در کناره های محافظ ساخته می شوند که اتصالات کمی به سایر قسمت های مجاور دارند. قطعات راه راه مورد استفاده در نرده های حفاظ شاخ گوزنی که قطر آنها در نهایت به ۱۰ میلی متر می رسد، به خودی خود مقاومت کمی در برابر فشار وارد شده توسط یک فرد بالغ دارند و ضعیف به حساب می آیند. اینجاست که اثر یک هندسه عملی بر اساس اصول نگهدارنده و دفع فشار همراه با چگالی پایه ها و همچنین قرارگیری صحیح این پایه ها نسبت به یکدیگر برای دفع فشارهای وارده که اکثر مشتریان آستا محافظ گوزن ها توجه نمی کنند، به وضوح نمایش داده می شوند و تفاوت های کمی و کیفی محصولات متفرقه و کارخانه را نادیده می گیرند. به جرات می توان گفت که در اکثر سایت های عرضه حفاظ شاخ گوزن به نوع و روش روشن تراکم حفاظتی اشاره ای نشده است و فقط کافی است اعداد بالایی برای تراکم حفاظتی نشان داده شود (که بر اساس تعریف خاصی نیست) .

نکاتی که در رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی باید بدانیم چیست ؟

در صنعت ساخت حفاظ شاخ گوزنی آخرین مرحله کار قسمت رنگ آمیزی می‌باشد که یکی از مهمترین قسمت در ساخت این حفاظ محسوب خواهد شد. شرکت‌ها و کارگاه‌های زیادی در این زمینه وجود دارد که هر کدام به روش‌های مختلفی با رنگ آمیزی سروکار دارند.
حفاظ شاخ گوزنی به دلیل انشعاب، کار ناهموار و حجیم بودن یکی از سخت‌ترین قسمت‌های رنگ‌آمیزی است. قرار گرفتن در محیط باز و در تماس با آب باران، رطوبت، آفتاب، سرما و گرما نیاز به رنگ ترکیبی دارد.
بسیاری از کارگاه‌های کوچک و بزرگ برای کاهش هزینه‌ها از روش‌های رنگ‌آمیزی اسپری و رنگ روغن استفاده می‌کنند. این روش‌ها و روش‌های مشابه آن از نظر علمی و عملی قابل قبول نیست زیرا در روش رنگ‌آمیزی با پیستوله رنگ روی تمام سطوح به صورت یکسان اجرا نمی‌شود و حتی بسیاری از قسمت‌هایی که بدون رنگ باقی مانده‌اند و در اثر رطوبت و باران، زنگ می‌زنند و از بین می‌رود و حفاظ ساختمان و نمای ساختمان از بین می‌رود.
یکی از بهترین و مناسب‌ترین روش‌های پوشش، محافظت از پوشش با خط پوشش پودری الکترواستاتیکی است، زیرا در این روش باستانی، پوشش پودری با کمک الکتریسیته به تمام نقاط و سطوح نفوذی به طور یکنواخت اعمال می‌شود.

مناسب ترین رنگ حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

رنگ‌های محیط چیزی است که باید هنگام انتخاب رنگ برای حفاظ شاخ گوزنی به دقت در نظر گرفت.
اما معماری نمای خانه‌ها و ساختمان‌ها در انتخاب رنگ بی‌تأثیر نیست.
رنگ‌ها باید به گونه‌ای باشند که در نهایت با محیط ترکیب شوند و به عنوان یک عضو جداگانه ظاهر نشوند.
به عنوان مثال، اگر ساختمان به سبک مدرن است و ظاهری ساده دارد، باید از رنگ‌هایی استفاده کرد که با ظاهر ساده و سرراست ساختمان مطابقت داشته باشد.
رنگ‌های خنثی بهترین انتخاب برای این کار خواهند بود. با این حال رنگ‌های سیاه و سفید همچنان در این قسمت جایگاه ویژه‌ای خواهند داشت.
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با رنگ‌های ضد زنگ رنگ‌آمیزی شده است تا بتوان از آن برای مدت طولانی استفاده کرد. زیرا این نوع نرده با استفاده از میله‌های فولادی شماره ۱۰ تولید می‌شود و به همین دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالایی در برابر آسیب دارد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی - بِسپارش
قیمت حفاظ شاخ گوزنی – بِسپارش

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به چه صورت است ؟

امروزه از نرده تیر آهنی برای دیوار حیاط برای حفاظت و امنیت ساختمان‌های شخصی، منازل و اماکن تجاری استفاده می‌شود. از این رو نرده‌های تیر آهنی به دلیل ظاهر زیبا و مقاومت بیش از حد در ایمنی اماکن نقش بسزایی دارند.

برای محافظت از اشعه‌ها می‌توانید با فروشنده تماس بگیرید و قیمت هر متر را دریافت کنید زیرا قیمت‌ها متفاوت است.

شاخ آهو بر خلاف حفاظ‌های قدیمی از وسایل فلزی به اشکال مختلف منحنی و با ابزار نوک تیز بریده می‌شود و سر این حفاظ‌ها بسیار تیز است که افراد با تجربه آن را بررسی می‌کنند. همچنین به صورت زنجیر جوش داده می‌شود. علاوه بر این، متراکم و فشرده در طول و عرض و در رنگ‌های مختلف به درخواست متقاضی ساخته شده است.

یکی از دلایل اصلی انتخاب حفاظ دیواری قیمت حفاظ دیوار شاخ می‌باشد. اما به طور کلی بازه قیمتی این سپر در بازار‌های تهران و کرج به دلیل تراکم و ارتفاع سپر شیپوری و همچنین کیفیت و رنگ آن است.

متأسفانه به دلیل عدم تولید اینگونه شیلد‌ها در اکثر شهر‌ها، قیمت شیلد‌های شیپوری با توجه به فاصله هر شهر از تهران تعیین می‌شود، بنابراین هر چه از تهران دورتر شوید، هزینه حفاظ‌ها بیشتر می‌شود. زیرا هزینه ارسال نیز محاسبه خواهد شد.

باید به خاطر داشت که برای داشتن یک ساختمان مستحکم باید هزینه مقاومت آن را پرداخت.

شکی نیست که قیمت نرده‌های مستحکم و بادوام که از نظر کیفیت از نرده‌های دیواری ساده نیز زیبا هستند باید بیشتر باشد.

قیمت هر نرده دیواری با توجه به نحوه ایجاد نرده، تراکم ارتفاع نرده و متراژ مورد نیاز تعیین می‌شود. مثلاً اگر بخواهید حفاظ گوزن روی دیوار ۵ متری بسازید قیمت آن متفاوت است و این هزینه بستگی به درخواست مشتری دارد. و هر چه تنظیمات متراکم‌تر باشد، قیمت ساخت بالاتر است.

شیلد‌های تیرچه به راحتی در سایز‌های ۵۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر ساخته می‌شوند. البته با توجه به اینکه هر چه ارتفاع بیشتر باشد هزینه تولید نیز بیشتر می‌شود، امکان ساخت حفاظ در سایز‌های بزرگتر نیز وجود خواهد داشت.

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی ۱۴۰۱ (مرداد)

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مختلفی از جمله ارتفاع، تراکم شاخه‌های حفاظ شاخ گوزنی، ضخامت میله مورد استفاده، رنگ‌های مورد استفاده، نوع جوش و نوع حفاظ بستگی دارد. اما به طور کلی می‌توان گفت که هزینه چنین حفاظی خیلی بیشتر از سایر وسایل حفاظتی نیست. محافظ تیر در پانل‌هایی به طول ۲ متر و با تراکم ۸ تا ۱۵ شاخه اصلی که شاخه‌ها به آن متصل می‌شوند ساخته می‌شود. ارتفاع استاندارد حفاظ شاخ گوزنی شاخ ۹۰ سانتی‌متر است و می‌توان آن را در ارتفاع ۵۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر ساخت. در ادامه برای شما عزیزان لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی ۱۴۰۱ با تراکم های مختلف را آماده کرده ایم که میتوانید مشاهده کنید.

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی تراکم ۲۰

در جدول پایین شما میتوانید لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی تراکم ۲۰ را که متعلق به مرداد ماه ۱۴۰۱ می باشد را به ازای هر متر مشاهده کنید .

نوع حفاظ برحسب ارتفاع تراکم قیمت هر متر مربع (تومان)
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۷۰ ۲۰ ردیف ۲۱۴٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۸۰ ۲۰ ردیف ۲۲۷٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۹۰ ۲۰ ردیف ۲۴۰٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۱۰۰ ۲۰ ردیف ۲۵۲٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۱۱۰ ۲۰ ردیف ۲۶۶٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۱۲۰ ۲۰ ردیف ۲۷۹٫۰۰۰

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی تراکم ۲۴

در جدول پایین شما میتوانید لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی تراکم ۲۴ را که متعلق به مرداد ماه ۱۴۰۱ می باشد را به ازای هر متر مشاهده کنید .

نوع حفاظ برحسب ارتفاع تراکم قیمت هر متر مربع (تومان)
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۷۰ ۲۴ ردیف ۲۳۹٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۸۰ ۲۴ ردیف ۲۵۵٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۹۰ ۲۴ ردیف ۲۷۲٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۱۰۰ ۲۴ ردیف ۲۸۷٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۱۱۰ ۲۴ ردیف ۳۰۳٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۱۲۰ ۲۴ ردیف ۳۱۸٫۰۰۰

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی تراکم ۲۸

در جدول پایین شما میتوانید لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی تراکم ۲۸ را که متعلق به مرداد ماه ۱۴۰۱ می باشد را به ازای هر متر مشاهده کنید .

نوع حفاظ برحسب ارتفاع تراکم قیمت هر متر مربع (تومان)
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۷۰ ۲۸ ردیف ۲۸۰٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۸۰ ۲۸ ردیف ۲۹۹٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۹۰ ۲۸ ردیف ۳۱۹٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۱۰۰ ۲۸ ردیف ۳۳۸٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۱۱۰ ۲۸ ردیف ۳۵۸٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۱۲۰ ۲۸ ردیف ۳۷۸٫۰۰۰

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی تراکم ۳۲

در جدول پایین شما میتوانید لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی تراکم ۳۲ را که متعلق به مرداد ماه ۱۴۰۱ می باشد را به ازای هر متر مشاهده کنید .

نوع حفاظ برحسب ارتفاع تراکم قیمت هر متر مربع (تومان)
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۷۰ ۳۲ ردیف ۳۲۲٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۸۰ ۳۲ ردیف ۳۴۵٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۹۰ ۳۲ ردیف ۳۶۸٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۱۰۰ ۳۲ ردیف ۳۹۲٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۱۱۰ ۳۲ ردیف ۴۱۵٫۰۰۰
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۱۲۰ ۳۲ ردیف ۴۳۹٫۰۰۰

قیمت حفاظ به چه عواملی بستگی دارد ؟

همانطور که مشخص است، حفاظ شاخ گوزنی از فولاد تقویت شده یا همان میلگرد ساخته شده است. با جوشکاری و پوشش دهی و طی یک فرآیند طولانی و پیچیده به شکل حفاظ‌های مختلف تشکیل می‌شود.
به همین دلیل عوامل مختلفی در تعیین قیمت آن نقش دارند. در بین عوامل ذکر شده مهمترین عامل میلگرد است. البته عوامل دیگری نیز در قیمت حفاظ شاخ گوزنی موثر هستند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت .

 • ظاهری زیبا: زیبایی حفاظ شاخ گوزنی ارتباط مستقیمی با قیمت آن‌ها دارد به طوری که مدل‌های جدید و متنوع و رنگ آن‌ها قیمت بالاتری نسبت به طرح‌های ساده دارند. حفاظ شاخ گوزنی لاله‌ای و لیلیوم طبیعتاً گرانتر هستند زیرا دو رنگ متفاوت دارند.
 • عملکرد حفاظ روی دیوار: از آنجایی که اساس اصلی احفاظ شاخ گوزنی تأمین امنیت است، ارتفاع، عرض و تراکم سپر از عوامل مؤثر در کارایی و ایمنی است و همین امر باعث شده است که با افزایش طول و عرض، قیمت حفاظ شاخ گوزنی افزایش یابد.
 • کیفیت شاخ گوزنی: مهمترین مشخصه‌ای که قیمت آن را تعیین می‌کند کیفیت آن است. جنس و نوع پوشش و از همه مهمتر روش ساخت، نوع و روش جوشکاری تأثیر زیادی در چسبندگی حفاظ شاخ گوزنی دارد.

ارزان‌ترین حفاظ شاخ گوزنی کدام است؟

حفاظ شاخ گوزنی با تراکم ۲۰ ردیف با کمترین تراکم یکی از ارزان‌ترین حفاظ شاخ گوزنی می‌باشد. اما عوامل دیگری نیز وجود دارد که بر کاهش بیشتر قیمت حفاظ تأثیر می‌گذارد. عواملی مانند ارتفاع حفاظ که می‌تواند حتی کمتر از ۷۰ سانتی‌متر باشد.
قطر میله نیز در تعیین قیمت تأثیر زیادی دارد. معمولاً برای تولید حفاظ شاخ گوزنی از قطر‌های ۹ و ۱۰ میلی‌متر استفاده می‌شود، اما در صورت درخواست مشتری، دستگیره‌هایی با قطر کمتر از ۹ میلی‌متر قابل سفارشی‌سازی و استفاده است.

بهترین تراکم، ارتفاع و مدل حفاظ شاخ گوزنی کدام است ؟

حفاظ شاخ گوزنی در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند که هر کدام دارای تراکم و ارتفاع خاصی هستند. در بین مدل‌های حفاظ شاخ گوزنی تولید شده نرده شاخ گوزنی ۱۲۰ سانتی‌متری و تراکم ۱۲ ردیفه از ضریب ایمنی بسیار بالاتری برخوردار خواهند بود که با توجه به تراکم و ارتفاع زیاد این مدل فایروال با نصب و اجرای آن بهترین‌ها امنیت و دسترسی به یک مکان منحصر به فرد را می‌توان تضمین کرد.

در هنگام خرید حفاظ شاخ گوزنی به چه نکاتی توجه کنیم ؟

هنگام خرید یا مذاکره با سازنده حفاظ شاخ گوزنی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟ برای مدیریت حرفه‌ای‌تر، پارامتر‌های زیر را بیاموزید!

 • جنس حفاظ شاخ گوزنی : همانطور که گفتیم تقریباً تمام حفاظ شاخ گوزنی در تهران از فولاد یا به قول نزدیکان از آهن است. بنابراین می‌توان آن را از لیست دغدغه‌ها حذف کرد.
 • ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی : حفاظ‌های دیواری معمولاً در ارتفاع یک متر تا یک متر و نیم ساخته می‌شوند. افزایش یکی از مهمترین مواردی است که بر قیمت حفاظتی تأثیر می‌گذارد. علاوه بر این، برای کاربرد‌های خاص، می‌توانید ارتفاع حفاظت دیوار مورد نظر را انتخاب کنید.
 • تراکم حفاظ شاخ گوزنی : تعداد میله‌های عمود بر عرض حفاظ تعیین‌کننده تراکم آنهاست. هرچه چگالی بیشتر باشد، میله‌های عمودی به یکدیگر نزدیکتر هستند و هر چه چگالی کمتر باشد، فاصله بین میله‌ها بیشتر می‌شود. هر چه تراکم کمتر باشد، هزینه ساخت حفاظ کمتر می‌شود. تراکم بیشتر باعث ایجاد اعتماد به نفس بیشتر و گاهی زیبایی بیشتر می‌شود.
 • نوع حفاظ دیوار : حفاظ شاخ گوزنی می‌تواند به شکل نیزه، شاخ، درختچه، نی، نخل تخم مرغی یا زنبق باشند.
خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی - بِسپارش
خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی – بِسپارش

خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی از دیجی‌کالا یا بِسپارش

خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای خرید بدون مراجعه حضوری به دفاتر ما می‌باشد. گروه ما، یعنی بِسپارش، برای راحتی ارزشمند شما، گزینه‌ای را نیز برای پرداخت آنلاین برای پرداخت‌های شما فراهم کرده است.
برای خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی کافیست نمونه کالای مورد نظر خود را از نظر ارتفاع انتخاب کرده و با توجه به منطقه انتخابی خود به صفحه پرداخت و سپس. پرداخت و ثبت سفارش در کمتر از ساعت کاری کافیست منتظر تماس کارشناسان ما جهت هماهنگی دستگاه جهت ارسال حفاظ شاخ گوزنی و سایر محصولات باشید و در نهایت محصول را در زمان مورد نیاز درب منزل تحویل بگیرید.
دیجی‌کالا شاخ گوزنی تولید نمی‌کند، بلکه یک واسطه است! در نتیجه قیمت نرده‌ها افزایش می‌یابد. پس بهتر است از سایت بِسپارِش نسبت به خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی اقدام کنید.

حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

گاهی برای ما پیش آمده که دنبال حفاظ شاخ گوزنی کارکرده می گردیم، از قضا در برخی از مراکز فروش نرده دست دوم وجود دارد، در زیر به بررسی دلایل خرید یا عدم خرید نرده شاخ گوزنی کارکرده می پردازیم.

مزایا و معایب حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

خوب، اولین و تنها مزیت حفاظ دیوار کارکرده قیمت پایین تر است. لازم به ذکر است که بی دلیل قیمت ارزانی وجود ندارد!! مطمئنا نرده دیواری دست دوم استحکام و دوام اصلی را ندارد. در حین جداسازی و حمل محموله دوار، رنگ آن می تواند کنده شود و باعث زنگ زدگی و از بین رفتن کل حفاظ شود.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

مطمئن باشید که برای یک حفاظ شاخ گوزنی استفاده شده (هر چه که باشد) بسیار بیشتر از ارزش آن پرداخت می کنید.

طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی چگونه است ؟

نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار سختی‌های خاص خود را دارد. بنابراین ما این فرصت را داریم که به کارشناسان فنی رایگان مراجعه کنیم تا مشتریانی که وضعیت دیوار را به دقت و کارشناسانه ارزیابی می‌کنند و بهترین گزینه را برای روش نصب میاندیشند تا پس از مراحل نصب نرده مشکلی پیش نیاید.
برخی از افراد فرآیند نصب را خودشان انجام می‌دهند. شکی نیست که افراد می‌توانند کار هنری را خودشان انجام دهند، اما این امر به ویژه در مورد امنیت مهم است و باید با دقت و ملایمت توسط متخصصان انجام شود.

نحوه نصب حفاظ شاخ گوزنی

راه‌های مختلفی برای نصب حفاظ شاخ گوزنی وجود دارد. انواع دیوار‌ها و در‌هایی که باید نصب شوند متفاوت خواهند بود و همین تفاوت باعث می‌شود که فرآیند نصب با انواع دیگر دیوار‌ها متفاوت باشد.
نصب روی درب‌های جلو و درب‌های آهنی را حفاظ درب شاخ گوزنی می‌گویند که بالای درب‌های جلو نصب می‌شود.
مثلاً برای دیواری که نمای سنگی دارد و دیوار سقفی از سنگ، عمدتاً مرمر، با دیوار آجری، مطمئناً نحوه نصب نرده شاخ گوزنی متفاوت است. دیوار‌های سیمانی به دلیل سختی سازه دیوار، در نصب سختی‌های خاص خود را خواهند داشت.

نحوه نصب شاخ گوزنی

برای نصب نرده شاخ گوزنی از روش‌های خاصی استفاده می‌شود. البته هر یک از این روش‌ها برای نوع خاصی از دیوار استفاده می‌شود، یعنی اگر دیوار شما سنگی با دیوار بتنی یا آجری است، برای نصب نرده‌های شاخ گوزنی باید از روش‌های مختلفی استفاده کنید.
یک روش متداول این است که پایه سازه را وارد دیوار کرده و این پایه‌ها را محکم به دیوار بچسبانید. یکی دیگر از روش‌های رایج، جوش دادن بدنه محافظ به دیوار است، اما این کار باید با دقت زیادی انجام شود تا به دیوار و نمای ساختمان آسیبی وارد نشود. روش دیگر مونتاژ است و شامل جوش دادن پایه‌هایی است که وارد دیوار می‌شوند به بدنه اصلی سازه.

آموزش نصب حفاظ شاخ گوزنی

دو روش مختلف برای یادگیری نصب حفاظ شاخ گوزنی وجود دارد و هر دو به هدفی که برای آن آموزش می‌بینید بستگی دارد.
اگر می‌خواهید نرده شاخ گوزنی را که برای ساختمان یا ملک خود سفارش داده‌اید فقط یک یا دو بار نصب کنید، می‌توانید با مراجعه به شبکه‌های اشتراک ویدئو مانند آپارات، نماشا و یا تماشا نمونه‌های نصب را ببینید و یاد بگیرید. البته ما حتی یک بار هم چنین رویه‌ای را توصیه نمی‌کنیم، زیرا ممکن است عمر نصاب را تهدید کند و احتمال خراب شدن کار زیاد باشد.
بهترین راه استفاده از تخصص یک متخصص و تکنسین مجرب در این زمینه است. بیایید از یک نصاب ماهر برای این کار استفاده کنیم و ذهن شما را آرام کنیم.
اما اگر مورد دوم را در نظر می‌گیرید و می‌خواهید این شغل را به عنوان شغل و محل درآمد خود انتخاب کنید، بهترین راه برای آموزش و یادگیری، یادگیری از طریق مؤسسه آموزش فنی و حرفه‌ای است. در این مراکز اصول ایمنی به صورت تخصصی و کاربردی به شما آموزش داده می‌شود و مدرک فنی نیز به شما اعطا می‌شود. علاوه بر این می‌توانید به عنوان کارآموز به مراکز تولیدی مراجعه کنید.

تفاوت جوش الکترود با co2 در نصب حفاظ شاخ گوزنی

جوشکاری الکترود که به آن جوش آرگون نیز گفته می شود، روشی برای استفاده از الکترود به عنوان پرکننده در جوش است، اما جوشکاری به روش CO2 مستلزم استفاده از سیم های جوش است. این مورد به صورت جداگانه در زیر مورد بحث قرار خواهد گرفت.

جوش CO2 در نصب حفاظ شاخ گوزنی :

حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از جوش CO2 یکی از بهترین راه های اتصال نرده های حفاظ شاخ گوزنی در ساخت حفاظ های جوش CO2 است زیرا گل جوش تولید نمی کند و نقاط جوش دقیق و محکم تری را ایجاد می کند.مزیت دیگر نرمی جوش است. این باعث می شود که شاخه در محل جوش کمتر شکسته شود. این جوش گران است، اما نتایج آن با جوش های دیگر قابل مقایسه نیست.

جوش الکترود در نصب حفاظ شاخ گوزنی :

حفاظ شاخ گوزنی با جوش الکترود، به روش جوش الکترود یا جوش برقی، پس از اتصال دو قسمت، یک لایه زباله به نام گل جوش روی آن باقی می ماند. قبل از رنگ آمیزی باید برداشته شود.یکی از معایب این نوع جوش، گل و لای است. این باعث می شود که جوش در صورت حذف نشدن به مرور زمان پوسیده شود.همچنین در حفاظ شاخ گوزنی میلگرد در هم پیچیده است و با استفاده از میله نمی توان آن را تمیز کرد.یکی دیگر از ایرادات مقاومت پایین به دلیل شکنندگی و شکنندگی این جوش است.

پاسخ به سوالات متداول در مورد حفاظ شاخ گوزنی :

آیا ایمنی شاخ گوزن متفاوت است؟

بله، شاخ گوزن به تراکم (تعداد ردیف) و قطر آرماتور، میزان خمش و پیچیدگی شاخ، تیزی شاخ و نوع برش بستگی دارد. این مهم ترین نکته در خرید این نوع است. از حفاظت

استانداردهای ایمنی شاخ گوزن چیست؟

امنیت شاخ گوزن بر اساس نوع عملکرد و انتظارات ما تعریف می شود. به عنوان مثال، با توجه به اینکه تمام شاخ ها با گیوتین تیز هستند و تمام شاخ ها بلند هستند، از عبور وزن سارق از دیوار جلوگیری می کند و با منحنی مرجع شاخ درگیر پیچیده است. هنگام طراحی مهندسی، نسبت استاندارد چگالی به قطر هر شاخ ۲ متری را می توان به صورت: ۱۰ میل شاخ و ۸ ردیف و ۴ ستون = ۹ میل در نظر گرفت که ۴ ردیف و ۴ ستون شاخ و ۱۰ ردیف و ۴ ستون = ۸ میل و ۱۲ میل وجود دارد.

تحویل محافظ چقدر طول می کشد؟

زمان ارسال از کارخانه تهران بسته به مشغله کاری شما بین ۲ تا ۱۴ روز کاری متغیر است.

چرا نام حفاظ شاخ گوزنی مشهورتر شد؟

 • امنیت بالا به دلیل تیزی گارد در تمامی ارتفاعات گارد
 • پیچیده شده و به شکل یک شاخه ۲ متری رنگ آمیزی شده و حمل آن آسان است
 • مهمتر از همه، سری جدید حفاظ شاخ گوزنی (Bush Guards) ارزانتر از سایر حفاظ های موجود در بازار است.
 • نصب سریع، آسان، ارزان، جوشکاری بدون هزینه اضافی خرید کلاف یا پروفیل

آیا قیمت شما ارزانتر از سایرین است؟

خدا را شکر ما مستقیماً از کارخانه خود تهیه می کنیم و محافظ ها عموماً در دفتر شمالی ذخیره می شوند ، بنابراین بر اساس تراکم شاخ گوزن و تعداد ردیف ها ، ازدحام نگهبانان ما قیمت ها کمتر از همکاران است تا هزینه حمل و نقل برای شمال ما کاهش یابد. مشتریان، ما با مشتریانی که از کارخانه تهران ما سفارش می دهند و با تن بالا و قیمت پایین خرید می کنند، همکاری می کنیم.تا لبخندی کوچک روی لبانشان ببیند.

برای حفاظ شاخ گوزن از کدام میلگرد استفاده می شود؟

میلگرد مورد استفاده بسته به تراکم و ارتفاع حفاظ و نوع حفاظ می تواند بین ۱۲، ۱۰، ۹ و ۸ میل متغیر باشد.

رنگ حفاظ دیوار چیست؟

بهترین مدل رنگ برای محافظت از دیوار رنگ الکترواستاتیک است که نرده را کاملا می پوشاند.

آیا بازدید از سایت پروژه رایگان است؟

بله بازدید و مشاوره فنی در تمامی مناطق تهران و کرج رایگان است.

آیا می خواهید به شهر ارسال کنید؟

آره. بسپارش می تواند در سراسر کشور خدمات ارائه دهد.

بیشترین چگالی و ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

تراکم بهینه ۲۵ ردیف و ۱۲۰ سانتی متر ارتفاع است.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری - 09192317131