پرستار بیمار

پرستار بیمار فردی است که در زمینه نگهداری بیمار آموزش دیده و دارای دانش و تجربه کافی است. افراد با گذراندن دوره های آموزشی و آزمایشگاهی مهارت ها و توانایی های لازم برای اجرای دستورات پزشکان معالج را به دست می آورند.

پرستار بیمار – بِسپارِش
? تضمین پرستار: پرستاران مجرب، متعهد و با سابقه درخشان
  ⏳ ساعات ارائه خدمت پرستاری: منطبق بر نیاز بیمار شما؛ همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه روز
✅تحصیلات پرستار: استفاده از پرستاران متخصص با تحصیلات عالی
⭐ مشاوره تخصصی: صحبت با متخصصان رشته پرستاری و دریافت راهنمایی تلفنی
? اعزام پرستار: از نزدیک ترین محدوده و در کوتاه ترین زمان

به چه کسی پرستار بیمار گفته می شود؟

پرستار بیمار در منزل، فردی با تجربه کاری بیمارستانی است که برای مراقبت از شخص بیمار و به درخواست خانواده یا خود بیمار جهت ارائه خدمات پرستاری به منزل شخص مراجعه می کند. البته این پرستار باید توسط پزشک تایید شود تا مراکز ارائه خدمات پرستاری او را به عنوان نیروی کار به منزل بیماران بفرستند.

پرستار بیمار انواع مختلفی دارد. با توجه به وضعیت بیمار و نیازهایی که بیمار دارد ممکن است حضور پرستار در محل به صورت پاره وقت یا تمام وقت باشد. در برخی از موارد فقط لازم است پرستار برای تعویض پانسمان یا تزریقات یا دیگر کارهای جزئی به بالین بیمار برود. البته این کارها هر چقدر هم ساده باشند احتیاج به آموزش های اولیه ای دارند که پرستاران بیمار این آموزش ها را فرا گرفته اند.

چه بیمارانی به پرستار در منزل نیاز دارند؟

بسیاری از بیماران هستند که در منزل به مراقبت های جدی و دقیق درمانی احتیاج دارند. برای مثال بیماران آلزایمری، بیمارانی که تحت عمل جراحی قرار گرفته و در دوران نقاهت به سر می برند، بیماران سرطانی، بیمارانی که مشکلات اعصاب و روان دارند و … از جمله این بیماران خاص هستند. این افراد به تنهایی توانایی انجام کارهای روزمره خود را ندارند یا اینکه ممکن است در شرایطی به اقدامات فوری پزشکی احتیاج داشته باشند. بنابراین بهتر است همواره یک پرستار در منزل و در کنار این افراد حضور داشته باشد. همانطور که گفته شد این پرستارها توانایی انجام کارهای سریع و حیاتی لازم را خواهند داشت.

بیمار تا چه زمانی به پرستار نیاز دارد؟

بهتر است اگر اقدام به استخدام پرستار بیمار کردید، این خدمت را تا پایان دوره نقاهت بیمار خود دریافت کنید. به بیان دیگر تا زمانی که بیمار شما نتواند کارهای لازم و شخصی خود را به تنهایی انجام دهد، به حضور او در منزل خودتان نیاز خواهید داشت.

طبیعی است که در مواردی مثل بیماران سرطانی یا بیماران مبتلا به ام اس حضور پرستار و مراقب بیمار، تا کسب بهبودی کامل نیاز است. بعضی از سالمندان هم که دچار مشکلات ذهنی شده اند، به مراقبت های دائمی و طولانی مدت پرستاری احتیاج دارند.

مزایای استخدام پرستار بیمار در منزل

مهمترین مزیت استخدام یک پرستار بیمار در منزل بهبودی هر چه سریع تر بیمار است. هر چقدر مراقبت از بیمار اصولی و حرفه ای تر باشد، مدت زمان دوره نقاهت کوتاه تر خواهد بود. در نتیجه این مراقبت دقیق و درست، احتمال رخ دادن اتفاقات و عوارض منفی مثل عفونت های مختلف در بیمار کاهش خواهد یافت. یکی از دغدغه ها و مسائل مهم بیمارانی که مجبور هستند برای مدت طولانی در خانه بمانند و استراحت کنند به وجود آمدن زخم بستر است. گفتنی است داشتن یک پرستار بیمار در منزل که در کار خود حرفه ای باشد می تواند تا حدود زیادی این مشکل را دفع کند. شاید در نگاه اول داشتن یک پرستار بیمار در منزل پر هزینه به نظر برسد؛ اما به این نکته توجه داشته باشید که با حضور یک فرد مجرب در کنار بیمار می توانید از هزینه های هنگفت احتمالی که ممکن است در اثر وخامت حال بیمار به وجود بیایند جلوگیری می کنید.

برخی از دیگر مزایای استخدام پرستار بیمار در منزل که می توان به آنها اشاره کرد عبارتند از:

 • سرعت گرفتن روند بهبودی
 • کاهش یافتن احتمال بروز مواردی مثل زخم ها و عفونت های اساسی
 • داشتن هزینه کمتر نسبت به دریافت خدمات مراقبتی در بیمارستان
 • حضور بیمار در کانون گرم خانواده و افزایش روحیه بیمار
 • بالا بودن دقت و کیفیت خدمات پرستاری به خاطر اختصاصی بودن آن
 • حل کردن مشکلات رفت و آمد به بیمارستان و …
پرستار بیمار با قیمت مناسب - بِسپارِش
پرستار بیمار با قیمت مناسب – بِسپارِش

خدماتی که پرستار بیمار در منزل ارائه می دهد

از جمله مهمترین و اصلی ترین وظایف این پرستارها انجام دقیق و درست دستورات پزشکی در مورد بیمار است. پرستار بیمار وظیفه دارد طبق برنامه و نظر پزشک بیمار و با رعایت اصول پزشکی به طور مرتب وضعیت سلامت بیمار را بررسی کند. موارد جزئی اما مهمی مثل تهویه هوای محیط اتاق بیمار، چک کردن فشار خون و اکسیژن خون بیمار هم از جمله خدمات دیگر پرستار بیماری است که برای حضور در منزل خود استخدام می کنید.

پرستار بیمار وظیفه دارد در موارد اضطراری و ناگهانی مثل به وجود آمدن حمله قلبی یا اختلال در دستگاه تنفسی، سریعا اقدامات لازم و حیاتی برای حفظ بیمار را که قبلا به خوبی آموزش دیده است انجام دهد. از دیگر مواردی که شما می توانید آنها را با خیال راحت به یک پرستار بیمار بسپارید می توان به سوند گذاری و مراقبت از آن، لوله گذاری مری و معده و حتی کنترل و بررسی سطح هوشیاری اشاره کرد.

در ادامه خدمات کلی که پرستار بیمار در منزل ارائه می دهد را با دسته بندی مناسب برای شما آورده ایم. با مطالعه این بخش می توانید اطلاعات دقیقی از وظایف و توانایی های پرستار بیمار کسب کنید:

⚫ مراقبت و نگهداری از بیمار:

بیمار شما برای داشتن احساس آرامش در کنار پرستار خود نیاز دارد که با او ارتباط صمیمی و دوستانه داشته باشد. وظیفه مهم پرستار بیمار در منزل این است که این صمیمیت و راحتی را ایجاد کرده و بدین ترتیب هم از نظر جسمی و هم روحی از بیمار شما مراقبت کنند.

⚫ استحمام بیمار و رسیدگی به نظافت شخصی:

بیماران در دوران نقاهت به دلیل ضعف های جسمانی یا کمبود انرژی از انجام دادن بسیاری از کارهای شخصی خود ناتوان می شوند. از جمله این کارها استحمام است که در صورت بیماری شدید انجام آن سخت و طاقت فرسا خواهد بود. علاوه بر آن، در بیمارانی که مشکلات گسترده تری دارند ممکن است کارهایی مثل رفتن به توالت هم سخت باشد.

همه این موارد جزو کارهایی هستند که می توانید در هنگام استخدام پرستار بیمار در منزل، با او در میان گذاشته تا وظیفه انجام دادن آنها را بر عهده بگیرد. بنابراین استحمام و دیگر موارد مربوط به نظافت شخصی بیماران هم می تواند در حیطه کاری پرستار بیمار قرار بگیرد.

⚫ رسیدگی به وضعیت درمانی بیمار:

همانطور که در بالا گفتیم حفظ سلامت بیمار اولین وظیفه پرستار است. تزریق داروها سر موقع، گرفتن فشار خون و قند خون، اندازه گیری اکسیژن خون، انجام یا نعویض پانسمان در زمان معین، و حتی در مواردی انجام تمرینات و حرکت مربوط به فیزیوتراپی در این دسته از وظایف پرستار قرار می گیرد.

 

استخدام پرستار بیمار - بِسپارِش
استخدام پرستار بیمار – بِسپارِش

نکاتی که باید در هنگام استخدام پرستار بیمار در نظر گرفته شوند.

دلیل اصلی استخدام این پرستارها مراقبت از بیمار است. بنابراین شرایط و نیازهای بیمار اولین و اصلی ترین نکته ای است که در هنگام استخدام پرستار باید به آن دقت کنید. حتی ممکن است شرایط عمومی سلامت بیمار شما به گونه ای باشد که احتیاجی به پرستار بیمار وجود نداشته باشد. بهتر است در این رابطه با پزشک بیمار خود مشورت کنید و ببینید به پرستار بیمار نیاز دارید یا خیر.

نکته دوم توجه به مهارت ها، رزومه و حوزه تخصصی پرستار است. شما باید پرستاری را استخدام کنید که مهارت هایی مشابه با نیازهای بیمار شما داشته باشد. تنها در این صورت می توانید بیمار خود را با خیال راحت به او بسپارید. برای مثال اگر بیمار شما دچار بیماری های اعصاب و روان است باید فردی را استخدام کنید که در این حوزه مهارت و تخصص داشته باشد. طبیعی است که اگر در این مورد دقت نکنید، حتی ممکن است باعث بدتر شدن حال بیمار خود شوید.

پرستار بیمار باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

از مهمترین ویژگی های رفتاری یک پرستار بیمار خوب می توان به داشتن وجدان کاری و روحیه بالا اشاره کرد. روحیه مناسب پرستار موجب رفتار بهتر و بالا بردن انگیزه بیمار می شود. همان طور که می دانید مسائل روحی در کیفیت سلامت افراد تاثیر بسیار زیادی دارند. در نتیجه اگر یک پرستار با روحیه مثبت استخدام کنید در واقع به بیمار خود کمک کرده اید.

وجدان کاری هم در هر کار خدماتی بسیار تاثیر گذار است. اگر پرستار بیماری که استخدام می کنید از این نظر مشکلی داشته باشد دائما نگران نحوه عملکرد او خواهید بود. از دیگر ویژگی ها و خصوصیات مثبت یک پرستار دقت بالا و جزئی نگری است. در مورد کارهایی مثل پرستاری که با سلامت مردم ارتباط دارند، کوچک ترین نکات هم اهمیت بسیار بالایی خواهند داشت.

ساعات کاری پرستار بیمار در منزل به چه صورت است؟

همان طور که پیش تر هم گفتیم، ساعت و میزان حضور پرستار خصوصی در منزل باید متناسب با نیاز بیمار باشد. برای مثال افراد سالخورده و مسن که معمولا به بیماری های حرکتی یا آلزایمر مبتلا هستند نیاز به مراقبت دائمی دارند. طبیعی است که این بیماران پرستارهایی با ساعت کاری بالا و حتی به صورت شبانه روزی نیاز دارند.

البته ممکن است شما یا دیگر اعضای خانواده بیمار در کنار او زندگی کنید. در این صورت می توانید یک پرستار بیمار نیمه وقت یا پاره وقت را برای ساعاتی که خودتان مشغول کار هستید استخدام کرده و در بقیه مواقع کار مراقبت از بیمار را خودتان انجام دهید.

ساعت کاری پرستار بیمار انعطاف پذیر است و در این مورد باید با مجموعه خدماتی و خود پرستار بیمار صحبت کنید. در موارد زیادی ساعت کاری پرستار بیمار به صورت ۸ یا ۱۲ ساعت در روز تنظیم می شود. البته این ساعت رسمی و قطعی نیست و می توانید آن را با توجه به قرارداد خود با پرستار تغییر دهید.

پرستار بیمار در منزل - بِسپارِش
پرستار بیمار در تهران – بِسپارِش

از چه مجموعه ای پرستار بیمار استخدام کنیم؟

قطعا یکی از موارد مهم در هنگام استخدام پرستار این است که فردی مورد اعتماد را برای این کار پیدا کنید. پرستار بیمار ممکن است ساعات زیادی با بیمار شما در خانه تنها باشد؛ از این رو بهتر است همه جوانب احتیاط را در نظر بگیرید. قطعا پیدا کردن یک فرد مطمئن در حالی که او را نمی شناسید کار سختی است و می تواند برای شما نگران کننده باشد.

اما راه حل رفع این مسئله کمک گرفتن از مراکز خدمات پرستاری معتبر است. این مراکز از افراد مجرب و با سابقه برای تکمیل کادر خود استفاده می کنند. در ضمن یک مجموعه پرستاری معبر از مورد اطمینان بودن کارکنان خود مطمئن شده و بعد از دریافت ضمانت های کافی آنها را استخدام می کند.

در نتیجه استخدام یک پرستار بیمار از یک مجموعه خدماتی مثل مجموعه بِسپارِش می تواند آرامش خاطر را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد. بِسپارِش یکی از معتبرترین مجموعه ها در سطح شهر تهران است که خدمات مختلفی از جمله خدمات پرستار بیمار را به شما ارائه می دهد. شما می توانید از طریق تماس گرفتن با شماره تلفن شرکت با متخصصان حرفه ای صحبت کرده و بعد از دریافت مشاوره مخصوص خود، اقدام به استخدام پرستار بیمار برای حضور در منزل خود بکنید.

قیمت پرستار بیمار به چه عواملی بستگی دارد؟

پرستاری از بیمار جزو مشاغل خدمات پزشکی و مراقبتی دسته بندی می شود. در مورد دستمزد این شغل ها تاثیرگذارترین عامل ساعت کاری و شرایط بیمار شما است. طبیعی است که هزینه یک پرستار شبانه روزی تفاوت چشمگیری با هزینه یک پرستار پاره وقت داشته باشد. همان طور که هزینه پرستاری از یک بیمار دارای ناتوانی جسمی بیشتر از هزینه پرستاری یک بیمار معمولی خواهد بود.

در مجموعه بِسپارِش بعد از اینکه سفارش و نکات شما در مورد استخدام پرستار بیمار را دریافت کردیم، با توجه به موارد مد نظر شما و شرایط بیمارتان منصفانه ترین قیمت برای ارائه خدمات پرستاری در منزل را به شما اعلام می کنیم.

برخی سوالات مهم در زمان استخدام پرستار بیمار

ممکن است در مورد استخدام پرستار بیمار این مشکل را داشته باشید که ندانید چه سوال هایی از شخص استخدام شونده بپرسید. در این قسمت تعدادی از سوالات اساسی و مهم که حتما باید درباره آنها از پرستار یا مجموعه مورد نظر خود بپرسید را آورده ایم. این سوالات عبارتند از:

 • کیفیت خدمات ارائه شده توسط شما دارای چه سطحی است؟
 • آیا امکان تنظیم ساعت حضور پرستار وجود دارد؟
 • آیا خدمت مورد نظر در تمام روزها اعم از تعطیل و غیر تعطیل انجام می شود؟
 • سطح تحصیلات و سابقه کاری پرستار اعزامی چقدر است؟
 • مجموعه خدماتی چه تعهدات و تضمین هایی را به شما می دهد؟
 • چه هزینه هایی بابت چه مقدار کار از شما دریافت می شود؟
 • و…
پرستار بیمار 24 ساعته - بِسپارِش
پرستار بیمار ۲۴ ساعته – بِسپارِش

موارد خاص پرستاری از بیمار در منزل

همانطور که می دانید شرایط هر بیمار و به دنبال آن شرایط پرستار او منحصر به فرد است. برخی از بیماری ها و موارد هستند که برای دریافت خدمات با کیفیت بالا نیازمند به توجه خاص و رعایت نکات منحصر به فردی هستند. در این قسمت چند مورد از این عناوین خاص را به شما معرفی کرده و ویژگی های پرستاری از آنها را برای شما توضیح می دهیم.

پرستاری از بیماران جراحی شده و در بستر

پزشکان و متخصصان بر این باور هستند که برای اینکه عمل جراحی در زمره جراحی های موفق قرار گیرد، باید به پرستاری از بیمارانی که عمل جراحی انجام داده اند، توجه ویژه ای شود. یعنی همان قدر که چگونگی عمل جراح در موفقیت عمل  مهم است، مراقبت و پرستاری بعد از آن نیز به همان اندازه تاثیرگذار است. شاید سوال مطرح شده در این حوزه این باشد که این مراقبت ها از چه زمانی شروع می شود؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت پرستاری بیماران جراحی شده و در بستر، بلافاصله بعد از عمل جراحی آغاز شده و ممکن است بسیار کوتاه و در حد چند روز باشد. البته این امکان نیز وجود دارد که این نوع پرستاری ماه ها طول بکشد.

علاوه بر این باید گفت پرستاری از بیماران جراحی می تواند در بیمارستان یا در منزل باشد و همه این موارد باید با نظر پزشک متخصص مشخص شود. لازم به ذکر است که روش پرستاری در هر یک از این موارد ممکن است متفاوت باشد. این عمل از آن جهت حائز اهمیت است که اگر کسی که وظیفه پرستاری را بر عهده دارد از اطلاعات و دانش کافی برخوردار نباشد، ممکن است نتواند آن طور که باید از بیمار مراقبت کرده و حتی خطراتی را برای سلامتی بیمار به وجود آورد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که نحوه پرستاری بیماران جراحی می تواند در روند بهبود بیمار بسیار تاثیر گذار باشد و در بسیاری مواقع دوره درمان را کاهش دهد.

وظایف پرستار بیمار جراحی شده و در بستر

برای این که پرستاری بیماران جراحی به خوبی انجام گیرد، لازم است کسی که این مسئولیت را به عهده دارد با وظایف خود به طور کامل آشنایی داشته باشد. از جمله این وظایف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱_ مهمترین وظیفه پرستاران بیماران جراحی را می شود همدلی آنها با بیمار دانست. فردی که عمل جراحی انجام داده است معمولا به دلیل درد و ضعفی که دارد بی حوصله می شود و نیاز به همراهی اطرافیان دارد. پس باید این کار با همدلی هر چه بیشتر با بیمار انجام شود تا روند درمانی بیمار سرعت بیشتری بگیرد.

۲_ کمک به فعالیت های روزمره بیمار مانند دستشویی رفتن، غذا خوردن، حمام کردن، مسواک زدن و … را نام برد.

۳_ موضوع دیگر در حوزه پرستاری بیماران جراحی کمک به کار های درمانی و پزشکی بیمار می باشد. مثل پانسمان کردن، تعویض پانسمان، وصل کردن سرم، وصل کردن سوند، تزریق آمپول، دادن دارو های بیمار در زمان مقرر و … اشاره کرد.

۴_ در حوزه پرستاری بیماران جراحی یکی از وظایف مهمی که می توان به آن اشاره کرد کمک های روانشناسی می باشد. با توجه به این که بیمار بعد از عمل جراحی از لحاظ روحی در وضعیت مناسبی نمی باشد بهتر است از افرادی که دارای تفکرات مثبت هستند برای پرستاری این بیماران کمک گرفت تا افکار مثبت، بهبودی سریع تر را به بیمار القا کنند. بنابراین پرستار در نظر گرفته شده برای چنین بیمارانی باید علاوه بر توانایی های جسمی توانایی های ذهنی هم داشته باشد.

۵_ گاهی پزشک برای برخی از بیماران که مورد عمل جراحی قرار گرفته اند حرکات ورزشی مخصوصی را در نظر می گیرد که در اغلب اوقات بیمار به تنهایی قادر به انجام این حرکات نمی باشد. نکته مهم در رابطه با این حرکات انجام صحیح آنها می باشد. اهمیت این موضوع به حدی است که اگر به آن توجه نشود ممکن است باعث آسیب به بیمار شود و پروسه درمان را طولانی تر کند. کاری که پرستاری بیماران جراحی در این بخش انجام می دهد کمک به انجام صحیح و اصولی این حرکات می باشد. به همین دلیل پرستاران چنین افرادی باید از علم کافی در رابطه با حرکات ورزشی برخوردار باشند.

در نهایت باید گفت در رابطه با اعمال جراحی سنگین که دوره نقاهت طولانی دارند بهتر است از کسانی که تخصص کامل در حوزه پرستاری بیماران جراحی را دارند، کمک گرفت. موسسات بسیاری مانند مجموعه بِسپارِش هستند که در این حوزه به فعالیت می پردازند. چنین موسساتی با بهره گیری از پرستاران حرفه ای می توانند تمام خدمات مورد نیاز در بخش پرستاری بیماران جراحی را به شما ارائه دهند و در نگه داری از چنین بیمارانی کمک کننده باشند.

پرستاری از بیماران سرطانی

در صورت بروز سرطان، این می تواند ضربه بزرگی به بیماران سرطانی و خانواده های آنها باشد. هیچ کس متوجه نمی شود که سرطان در راه است. اما با توجه به اینکه هر روز افراد زیادی به سرطان مبتلا می شوند، بیمار نمی تواند در این مبارزه جدی برای سلامتی خود تنها باشد و پرستاری از بیماران سرطانی موضوع مهمی است.

خبر خوب این است که میزان مرگ و میر ناشی از سرطان در سال های اخیر به طور پیوسته در حال کاهش بوده است. این نشانه آن است که ابتکارات هدفمندتر و شخصی سازی شده تری در حال انجام است.

با تشخیص سرطان، ناگهان تغییر چشمگیری در اولویت های اعضای خانواده بیمار برای پرستاری بیماران سرطانی به وجود می آید. با پیشرفت دوره درمانی، هم برای بیمار و هم برای عزیزانشان ایده هایی در مورد چگونگی پرستاری بیماران سرطانی در این فصل دشوار زندگی، مفید است. داشتن ایده ای در مورد پرستاری بیماران سرطانی در خانه می تواند به کاهش برخی از اضطراب های مرتبط کمک کند.

پرستاری از بیماران اعصاب و روان

ممکن است شرایطی وجود داشته باشد که فرد نتواند خانه را ترک کند و نیاز به استخدام یک پرستار در خانه داشته باشد. از آنجایی که پرستاری در منزل باعث افزایش احساس امنیت و آرامش می شود، بسیاری از خانواده ها تمایل دارند از خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل استفاده کنند.بیماران اعصاب و روان یکی از گروه های مهمی هستند که نیاز به مراقبت و خدمات پرستاری در منزل دارند و همچنین لازم است پرستار در زمینه مراقبت از این بیماران دانش کافی و مهارت بالایی داشته باشد.

هزینه پرستار بیمار در منزل - بِسپارِش
هزینه پرستار بیمار در منزل – بِسپارِش

خدمات پرستار بیمار در منزل را از کدام مجموعه دریافت کنیم؟

همانطور که گفتیم برای اینکه از میزان مهارت و همچنین قابل اعتماد بودن پرستاری که استخدام می کنید مطمئن باشید، بهتر است با مراکز و موسسات مخصوص این خدمات تماس گرفته و از آنها درخواست نیرو کنید. در مرحله بعد ممکن است شما در انتخاب موسسه مناسب گیج شده و ندانید کدام مجموعه خدمات بهتری ارائه می دهد.

از مواردی که باعث می شوند مجموعه خدمات پرستاری بهتر و قابل اطمینان تر باشد، می توان به داشتن مجوز وزارت بهداشت، داشتن یک دفتر و وب سایت معتبر و همچنین ارائه خدمات تضمینی با مناسب ترین قیمت اشاره کرد. ما در مجموعه بِسپارِش تلاش کرده ایم که همه این موارد را رعایت کنیم. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که برای دریافت خدمات پرستار بیمار در منزل با شماره تلفنی که در همین صفحه قرار دارد تماس حاصل فرمایید.

بعد از تماس شما متخصصین ما با شما صحبت کرده و درباره خدمت مورد نظرتان به شما مشاوره می دهند. در مرحله بعد با توجه به قیمت تقریبی و صحبت هایی که کرده اید می توانید تصمیم نهایی خود را با دقت بگیرید. اگر نظر شما این باشد که از مجموعه ما پرستار دریافت کنید، در کمترین زمان ممکن فرد متخصص در منزل شما حاضر خواهد شد.

ارائه خدمات پرستار بیمار مجموعه بِسپارِش در چه مناطقی از تهران انجام می شود؟

در این قسمت با توجه به گستردگی تهران بزرگ، محله ها و مناطقی که مجموعه ما در آن اقدام به ارائه خدمات پرستار بیمار در منزل می کند را برای شما آورده ایم. در کادر زیر می توانید این موارد را مشاهده کنید:

ارائه خدمات پرستار بیمار در تهران

پرستار بیمار در شمال تهران: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌ آباد_مبارک‌ آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، پونک، سعادت آباد، شهرک غرب، ونک و جنت آباد.

پرستار بیمار در شرق تهران: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌ آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصور آباد.

پرستار بیمار در غرب تهران: شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن و وردآورد.

پرستار بیمار در جنوب تهران: مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌ آباد، شهرک رسالت بازار چینی فروش هاکیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

پرستار بیمار در مرکز تهران: یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.


پاسخ به سوالات متداول در مورد پرستار بیمار در منزل

در این بخش سعی کرده ایم تعدادی از سوالات پر تکرار شما عزیزان را بیان و پاسخ بدهیم. ممکن است با مطالعه این قسمت پاسخ سوالات خود را بیابید!

آیا پرستار بیمار شبانه روزی است؟

خدمات پرستاری در منزل می تواند در ساعت های مختلف انجام شود. اینکه چند ساعت در روز خدمت ارائه شود به قرار شما با پرستار وابسته است. خدمات ۲۴ ساعته نیز در مجموعه بِسپارش وجود دارد.

کدام بیماران به پرستار در منزل نیاز دارند؟

اگر در خانه بیماری دارید که از انجام کارهای شخصی یا درمانی خود عاجز است و برای این موارد نیاز به کمک دارد می توانید از خدمات پرستاری بیمار در منزل استفاده کنید.

بیمار تا چه زمانی به پرستار نیاز دارد؟

بسته به شرایط بیمار شما این زمان متفاوت است. اما معمولا بهتر است تا زمانی که بیمار توانایی انجام دادن کارهای خود را ندارد، از پرستار برای مراقبت از او استفاده کنید.

هزینه پرستار بیمار در منزل چقدر است؟

این مورد هم بسته به شرایط تغییر می کند. البته نگران نباشید؛ مجموعه بِسپارِش منصفانه ترین قیمت ها را برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

چگونه می توان از خدمات پرستار بیمار بِسپارِش استفاده کرد؟

به راحتی آب خوردن! با شماره تماس موجود در همین صفحه تماس بگیرید و از متخصصان ما مشاوره بگیرید.

فهرست مطالب

تماس فوری - 09192317131