مبل شویی

مبل شویی و نظافت و شستشوی مبلمان منزل یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها در ایام خانه تکانی است. برخی از مردم از روش‌های سنتی برای نظافت و شستشوی مبل کمک می‌گیرند. اما این روش‌ها عمدتاً علاوه بر اینکه به بافت و رویه مبل آسیب میزند، کیفیت ظاهری مبلمان را به مرور دچار تغییرات اساسی می‌کند. شرکت بسپارش (سامانه مدیریت خدمات در منزل)، با استفاده از دستگاه‌های مجهز و از طریق بهره‌گیری از نیروهای متخصص و ماهر، بهترین و با کیفیت‌ترین تجربه مبل شویی را در تمام طول سال فراهم می‌کند. نکته مهم این است که مبل شویی از آن دست خدماتی است که در اغلب موارد، به آسانی در محیط منزل قابل انجام است. لذا ضرورتی به ارسال مبلمان به خارج از منزل برای شستشو نیست.

لازم به ذکر است مبلمان منزل، به دلیل استفاده‌های مداوم و مکرر در معرض آلودگی‌های مختلف قرار دارند. آلودگی‌های ناشی از لکه‌ها، مواد غذایی، گرد و خاک، بازی‌های کودکان و موارد دیگر، از جمله این موارد است. خدمات مبل شویی بسیار متنوع هستند و شامل چندین خدمت می‌شود که عبارت‌اند از:

  • شستشوی مبلمان، کوسن و صندلی‌های نهارخوری؛
  • شستشوی تشک سرویس خواب؛
  • شستشوی پشتی‌های قدیمی و سنتی.

مبل شویی درجه یک و با کیفیت چگونه انجام  می شود ؟

مبل شویی انواع مبلمان، تشک و پشتی، با استفاده از دستگاه‌ها و مواد مخصوص باید انجام گیرد. این موضوع از آن نظر اهمیت دارد تا ضمن تمیزی و نظافت مبلمان، به کیفیت مبلمان، بافت پارچه، الیاف و لایه‌های زیرین مبلمان و تشک نیز آسیب وارد نشود. این دستگاه‌ها دارای مکنده قوی هستند که کف و آب روی مبل را با قدرت زیاد جذب می‌کنند. این موضوع به خشک شدن سریع مبلمان کمک زیادی می‌کند. همچنین از مواد شوینده مناسب استفاده می‌شود تا به خوبی لکه‌ها را از روی سطح پاچه برطرف کند. در خدمات شستشوی مدرن مبلمان، نیازی به جابجایی آن‌ها نیست. دستگاه‌هایی که برای شستشوی مبل در محل به کار گرفته می‌شوند نیز فضای زیادی را نیز اشغال نمی‌کنند.

مبل شویی در منزل - بِسپارش
مبل شویی در منزل – بِسپارش

مزایا و معایب مبل شویی چیست ؟

شغل مبل شویی از آن دست مشاغلی است که فرد باید توانایی زیادی در شناخت مواد شوینده و پارچه‌های مبلمان داشته باشد. در صورت استفاده از مواد شوینده نامناسب، امکان خرابی فوم، پارچه، چرم و الیاف مبلمان بسیار وجود دارد. همین‌طور اگر فرایند شستشو توسط فردی غیرمتخصص و نابلد به انجام رسد. لذا توصیه می‌شود که شستشوی مبلمان توسط شرکت‌های معتبر و متخصصانی انجام شود که تجربه سال‌ها فعالیت تخصصی در امر شستشو و نظافت انواع مبل‌ها، تشک‌ها و صندلی‌ها را دارند. نکته بسیار مهم استفاده از دستگاه‌های مجهز است که بتواند ضمن تولید کف بسیار غلیظ، از قدرت مکش بالایی برخوردار باشد. چون ماندگاری رطوبت در پارچه و لایه‌های زیرین مبلمان منجر به فرسودگی مبل می‌شود.

آیا شستشوی مبلمان، به آن آسیب می‌زند ؟

در فرایند مبل شویی، سه عنصر نقش اساسی را در کیفیت شستشوی مبلمان بازی می‌کنند. در صورت رعایت این موارد، آسیبی به مبل وارد نمی‌شود. این موارد عبارت‌اند از:

  • استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های مدرن: دستگاه مبل شویی در هنگام استفاده نباید به مبلمان آسیب وارد کند. همچنین باید دارای قدرت بالا برای تولید کف، زدودن لکه‌ها و برطرف کردن آن‌ها از مبلمان باشد؛
  • استفاده از مواد شوینده با کیفیت: استفاده از مواد شوینده غیراستاندارد به کیفیت پارچه، لایه‌های مبل و فوم و چرم آسیب وارد خواهد کرد.
  • نیروی انسانی ماهر: انجام کار مبل شویی باید توسط فردی متخصص انجام گیرد که شناخت خوبی از کیفیت پارچه‌ها و رویه مبلمان داشته باشد.
شستشوی مبل در تهران - بِسپارش
شستشوی مبل در تهران – بِسپارش

عنوان های در حال نگارش :

قیمت مبل شویی در تهران و کرج چقدر است ؟

قیمت دستگاه مبل شویی چقدر است؟

شستشوی مبل در منزل چقدر زمان طول میکشد ؟

نحوه انجام مبل شویی چگونه است؟

لیست قیمت مبل شویی ۱۴۰۱

راهنمای انتخاب مرکز مبل شویی

بهترین روش برای مبل شویی چیست؟

قیمت مبل شویی در شهرستان ها

 

مشخصات بهترین مبل شویی در تهران

خدمات قابل ارائه مبل شویی

نظافت و شستشوی انواع مبلمان تخت خواب شو

مبل شویی انواع صندلی، مبل و نیمکت‌های باغ

شستشوی و خشکشویی مبل در منزل با دستگاه مخصوص و بهترین متریال

خشکشویی انواع مبلمان سلطنتی، استیل، راحتی، کاناپه

شستشو و خشکشویی تشک خوشخواب

انواع روش‌های شستشوی مبل توسط شرکت ها

خدمات شستشوی انواع مبلمان ۲۴ ساعته

خدمات شستشوی مبلمان سلطنتی

شستشوی انواع مبلمان راحتی و صندلی‌های ماساژ

مبل شویی انواع مبل‌های چستر

مبل شویی انواع مبلمان کلاسیک و مدرن

شستشو و نظافت مبلمان چوبی

خشک شویی مبلمان با دستگاه

بخارشویی با دستگاه مبل شویی در محل

هزینۀ مبل شویی و شستشوی مبل در تهران

مبل شویی شرق و غرب تهران

مبل شویی و نظافت مبلمان در شمال و جنوب تهران

شستشو مبل با دستگاه مبل شویی

شستشوی مبل با روش کربناسیون

شستشوی مبل با استفاده از مواد شیمیایی

شستشوی مبل با استفاده از فوم سبک

شستشوی انواع جنس پارچۀ مبلمان چرمی و جیر

شستشوی مبل کتان بدون آسیب

شستشوی پارچۀ مبل از جنس پنبه در کم ترین زمان ممکن

شستشوی مبل پشمی در منزل با هزینه نازل

فهرست مطالب

تماس فوری - 09192317131